Lahve a sklenice 720 ml sklenice na konzervy II, hrdlo: Twist-Off (TO 82)
Číslo výrobku : 100040620
720 ml sklenice na konzervy II, hrdlo: Twist-Off (TO 82)
Úspěšně přidáno do poznámkového bloku
Vaše konfigurace

Množství Cena za kus Ušetříte*
1
18,47 Kč
20
17,98 Kč
2%
50
17,26 Kč
6%
100
17,01 Kč
7%
250
13,85 Kč
25%
500
13,61 Kč
26%
1.000
12,88 Kč
30%
2.212
11,18 Kč
39%
Nebylo vybráno nic
Jednotková cena: 18,47 Kč 18,47 Kč
Vaše úspory*: %
Okamžitě k dispozici. Připraveno k odeslání za: 1–2 dny
Velká dóza o objemu 720 ml je univerzální pro gurmánské produkty všeho druhu – ať už jde o nakládanou zeleninu nebo ovoce, solný roztok, vejce nebo jiné konzervované potraviny. Zavařovací nádoba se šroubovacím hrdlem (TO 82) je vhodná do myčky, odolná vůči chladu a teplu a je vhodná do mikrovlnné trouby a trouby.
| Hmotnost | 280 g |
|---|---|
| Materiál | Čiré sklo |
| Objem | 720 ml |
| Objem - plný po okraj | 720 ml |
| Potisknutelné | ano |
| Průměr - vnější | 90 mm |
| Tvar - základní plocha | Kulatý |
| Výška | 142,1 mm |
| Země výroby | Německo |
| Barva | Čirá |
| Výrobce | Flaschenland GmbH, Am Kirchenwald 1, 56235 Ransbach-Baumbach, [email protected] |
Přihlásit
Žádné recenze nebyly nalezeny. Buďte první, kdo se podělí o své zkušenosti.
Velká dóza o objemu 720 ml je univerzální pro gurmánské produkty všeho druhu – ať už jde o nakládanou zeleninu nebo ovoce, solný roztok, vejce nebo jiné konzervované potraviny. Zavařovací nádoba se šroubovacím hrdlem (TO 82) je vhodná do myčky, odolná vůči chladu a teplu a je vhodná do mikrovlnné trouby a trouby.
| Hmotnost | 280 g |
|---|---|
| Materiál | Čiré sklo |
| Objem | 720 ml |
| Objem - plný po okraj | 720 ml |
| Potisknutelné | ano |
| Průměr - vnější | 90 mm |
| Tvar - základní plocha | Kulatý |
| Výška | 142,1 mm |
| Země výroby | Německo |
| Barva | Čirá |
| Výrobce | Flaschenland GmbH, Am Kirchenwald 1, 56235 Ransbach-Baumbach, [email protected] |
Přihlásit
Žádné recenze nebyly nalezeny. Buďte první, kdo se podělí o své zkušenosti.
*Sleva se vztahuje k úspoře oproti jednotkové ceně.
Důležité: Pokud jsou víčka konfigurovatelná, je nutné je vybrat samostatně. Ujistěte se prosím, že jste je přidali do košíku.























