Lahve a sklenice 720 ml čtvercová sklenice 'Ikarus', hrdlo: Deep-Twist-Off (DTO 82)
Číslo výrobku : 100016770
720 ml čtvercová sklenice 'Ikarus', hrdlo: Deep-Twist-Off (DTO 82)
Úspěšně přidáno do poznámkového bloku
Vaše konfigurace

Množství Cena za kus Ušetříte*
1
40,69 Kč
10
39,71 Kč
2%
20
38,50 Kč
5%
50
37,28 Kč
8%
100
31,92 Kč
21%
200
30,46 Kč
25%
539
29,24 Kč
28%
1.078
28,75 Kč
29%
Nebylo vybráno nic
Jednotková cena: 40,69 Kč 40,69 Kč
Vaše úspory*: %
Okamžitě k dispozici. Připraveno k odeslání za: 1–2 dny
Obdélníkové 720ml designérské sklo „Ikarus“ z italské produkce vypadá velmi moderní a stylově a je zvláště vhodná pro vaření a pasterizaci.
| Hmotnost | 450 g |
|---|---|
| Materiál | Čiré sklo |
| Objem | 720 ml |
| Objem - plný po okraj | 779 ml |
| Potisknutelné | ano |
| Tvar - základní plocha | Čtvercový |
| Výška | 144 mm |
| Země výroby | Itálie |
| Šířka | 86 mm |
| Barva | Čirá |
| Velikost ústi | TO 82 |
| Výrobce | Flaschenland GmbH, Am Kirchenwald 1, 56235 Ransbach-Baumbach, [email protected] |
Přihlásit
Žádné recenze nebyly nalezeny. Buďte první, kdo se podělí o své zkušenosti.
Obdélníkové 720ml designérské sklo „Ikarus“ z italské produkce vypadá velmi moderní a stylově a je zvláště vhodná pro vaření a pasterizaci.
| Hmotnost | 450 g |
|---|---|
| Materiál | Čiré sklo |
| Objem | 720 ml |
| Objem - plný po okraj | 779 ml |
| Potisknutelné | ano |
| Tvar - základní plocha | Čtvercový |
| Výška | 144 mm |
| Země výroby | Itálie |
| Šířka | 86 mm |
| Barva | Čirá |
| Velikost ústi | TO 82 |
| Výrobce | Flaschenland GmbH, Am Kirchenwald 1, 56235 Ransbach-Baumbach, [email protected] |
Přihlásit
Žádné recenze nebyly nalezeny. Buďte první, kdo se podělí o své zkušenosti.
*Sleva se vztahuje k úspoře oproti ceně za jeden kus.
Důležité: Víčka je nutné objednat zvlášť. Ujistěte se, že byla přidána do vašeho košíku.





















