Lahve a sklenice 655 ml dávkovací láhev 'Securibox', PP-plast, bílá, hrdlo: závitové uzavírání
Číslo výrobku : 100028960
655 ml dávkovací láhev 'Securibox', PP-plast, bílá, hrdlo: závitové uzavírání
Úspěšně přidáno do poznámkového bloku
Vaše konfigurace

Množství Cena za kus Ušetříte*
1
74,81 Kč
15
72,14 Kč
3%
30
70,20 Kč
6%
60
68,49 Kč
8%
105
55,86 Kč
25%
210
54,16 Kč
27%
500
52,22 Kč
30%
Nebylo vybráno nic
Jednotková cena: 74,81 Kč 74,81 Kč
Vaše úspory*: %
Okamžitě k dispozici. Připraveno k odeslání za: 1–2 dny
655ml dispečerová čerpadlo s sekuribox bílou (HVD). Funkce a vlastnosti: Postupně se mění v dávkování, ochrannou čepici, ochranu přepravy, původní křižovatka, sledujte manžetu.
| Hmotnost | 115 g |
|---|---|
| Materiál | PP |
| Objem | 655 ml |
| Objem - plný po okraj | 655 ml |
| Potisknutelné | ne |
| Průměr - vnější | 75 mm |
| Tvar - základní plocha | Kulatý |
| Výška | 150 mm |
| Země výroby | EU |
| Barva | Bílá |
| Výrobce | Flaschenland GmbH, Am Kirchenwald 1, 56235 Ransbach-Baumbach, [email protected] |
Přihlásit
Žádné recenze nebyly nalezeny. Buďte první, kdo se podělí o své zkušenosti.
655ml dispečerová čerpadlo s sekuribox bílou (HVD). Funkce a vlastnosti: Postupně se mění v dávkování, ochrannou čepici, ochranu přepravy, původní křižovatka, sledujte manžetu.
| Hmotnost | 115 g |
|---|---|
| Materiál | PP |
| Objem | 655 ml |
| Objem - plný po okraj | 655 ml |
| Potisknutelné | ne |
| Průměr - vnější | 75 mm |
| Tvar - základní plocha | Kulatý |
| Výška | 150 mm |
| Země výroby | EU |
| Barva | Bílá |
| Výrobce | Flaschenland GmbH, Am Kirchenwald 1, 56235 Ransbach-Baumbach, [email protected] |
Přihlásit
Žádné recenze nebyly nalezeny. Buďte první, kdo se podělí o své zkušenosti.
*Sleva se vztahuje k úspoře oproti jednotkové ceně.
Důležité: Pokud jsou víčka konfigurovatelná, je nutné je vybrat samostatně. Ujistěte se prosím, že jste je přidali do košíku.






















