Lahve a sklenice 65 ml plochá zavařovací sklenice, hrdlo: Twist-Off (TO 66)
Číslo výrobku : 100017560
65 ml plochá zavařovací sklenice, hrdlo: Twist-Off (TO 66)
Úspěšně přidáno do poznámkového bloku
Vaše konfigurace

Množství Cena za kus Ušetříte*
1
11,93 Kč
56
11,69 Kč
2%
112
11,20 Kč
6%
252
10,96 Kč
8%
504
9,01 Kč
24%
1.008
8,76 Kč
26%
3.668
8,52 Kč
28%
7.300
7,55 Kč
36%
Nebylo vybráno nic
Jednotková cena: 11,93 Kč 11,93 Kč
Vaše úspory*: %
Okamžitě k dispozici. Připraveno k odeslání za: 1–2 dny
Plochá konzervárenské sklenice 65 ml. Mírně příliš prázdné a všeobecně vhodné, např. Pro džemy, pasty, med, koření a mnoho dalších věcí.
| Hmotnost | 70 , 74 g |
|---|---|
| Materiál | Čiré sklo |
| Objem | 65 ml |
| Objem - plný po okraj | 65 ml |
| Potisknutelné | ano |
| Průměr - vnější | 59,5 mm |
| Tvar - základní plocha | Kulatý |
| Výška | 33,5 mm |
| Země výroby | Německo |
| Barva | Čirá |
| Výrobce | Flaschenland GmbH, Am Kirchenwald 1, 56235 Ransbach-Baumbach, [email protected] |
Přihlásit
Žádné recenze nebyly nalezeny. Buďte první, kdo se podělí o své zkušenosti.
Plochá konzervárenské sklenice 65 ml. Mírně příliš prázdné a všeobecně vhodné, např. Pro džemy, pasty, med, koření a mnoho dalších věcí.
| Hmotnost | 70 , 74 g |
|---|---|
| Materiál | Čiré sklo |
| Objem | 65 ml |
| Objem - plný po okraj | 65 ml |
| Potisknutelné | ano |
| Průměr - vnější | 59,5 mm |
| Tvar - základní plocha | Kulatý |
| Výška | 33,5 mm |
| Země výroby | Německo |
| Barva | Čirá |
| Výrobce | Flaschenland GmbH, Am Kirchenwald 1, 56235 Ransbach-Baumbach, [email protected] |
Přihlásit
Žádné recenze nebyly nalezeny. Buďte první, kdo se podělí o své zkušenosti.
*Sleva se vztahuje k úspoře oproti jednotkové ceně.
Důležité: Pokud jsou víčka konfigurovatelná, je nutné je vybrat samostatně. Ujistěte se prosím, že jste je přidali do košíku.






















