Lahve a sklenice 640 ml sklenice na marmeládu Felicitas, hrdlo: Twist-Off (TO 100)
Číslo výrobku : 100038860
640 ml sklenice na marmeládu Felicitas, hrdlo: Twist-Off (TO 100)
Úspěšně přidáno do poznámkového bloku
Vaše konfigurace

Množství Cena za kus Ušetříte*
1
25,02 Kč
50
23,56 Kč
5%
100
23,32 Kč
6%
250
18,70 Kč
25%
840
17,73 Kč
29%
1.680
16,76 Kč
33%
Nebylo vybráno nic
Jednotková cena: 25,02 Kč 25,02 Kč
Vaše úspory*: %
Okamžitě k dispozici. Připraveno k odeslání za: 1–2 dny
Objevte sklenici na marmeládu Felicitas s objemem 640 ml s uzávěrem Twist-Off. Tato kulatá sklenice je ideální na marmeládu, med nebo okurky. Univerzální nádoba, která vaše skladování činí jednoduchým a stylovým.
| Hmotnost | 400 g |
|---|---|
| Materiál | Čiré sklo |
| Objem | 640 ml |
| Objem - plný po okraj | 640 ml |
| Potisknutelné | ne |
| Průměr - vnější | 108 mm |
| Tvar - základní plocha | Kulatý |
| Výška | 102,5 mm |
| Země výroby | Německo |
| Barva | Čirá |
| Výrobce | Flaschenland GmbH, Am Kirchenwald 1, 56235 Ransbach-Baumbach, [email protected] |
Přihlásit
Žádné recenze nebyly nalezeny. Buďte první, kdo se podělí o své zkušenosti.
Objevte sklenici na marmeládu Felicitas s objemem 640 ml s uzávěrem Twist-Off. Tato kulatá sklenice je ideální na marmeládu, med nebo okurky. Univerzální nádoba, která vaše skladování činí jednoduchým a stylovým.
| Hmotnost | 400 g |
|---|---|
| Materiál | Čiré sklo |
| Objem | 640 ml |
| Objem - plný po okraj | 640 ml |
| Potisknutelné | ne |
| Průměr - vnější | 108 mm |
| Tvar - základní plocha | Kulatý |
| Výška | 102,5 mm |
| Země výroby | Německo |
| Barva | Čirá |
| Výrobce | Flaschenland GmbH, Am Kirchenwald 1, 56235 Ransbach-Baumbach, [email protected] |
Přihlásit
Žádné recenze nebyly nalezeny. Buďte první, kdo se podělí o své zkušenosti.
*Sleva se vztahuje k úspoře oproti jednotkové ceně.
Důležité: Pokud jsou víčka konfigurovatelná, je nutné je vybrat samostatně. Ujistěte se prosím, že jste je přidali do košíku.























