
| Hmotnost | 275 g |
|---|---|
| Materiál | Čiré sklo |
| Objem | 630 ml |
| Objem - plný po okraj | 630 ml |
| Potisknutelné | ano |
| Průměr - vnější | 87,7 mm |
| Tvar - základní plocha | Kulatý |
| Výška | 133,4 mm |
| Země výroby | Německo |
| Barva | Čirá |
| Výrobce | Flaschenland GmbH, Am Kirchenwald 1, 56235 Ransbach-Baumbach, [email protected] |
Přihlásit
2 hodnocení
25. února 2026 10:10
Tolles Allround-Produkt
Tolles Allround-Produkt - perfekt zum Einlegen von Gemüse.
4. února 2025 11:52
Großartig für eingelegtes Gemüse!
Ich benutze diese großen Konservengläser, um Gurken und anderes Gemüse einzulegen. Die Gläser sind von hervorragender Qualität und wirken sehr robust. Die Lieferung erfolgte schnell, und die Verpackung war so gut, dass keines der Gläser beschädigt wurde. Ein rundum gelungenes Produkt!
| Hmotnost | 275 g |
|---|---|
| Materiál | Čiré sklo |
| Objem | 630 ml |
| Objem - plný po okraj | 630 ml |
| Potisknutelné | ano |
| Průměr - vnější | 87,7 mm |
| Tvar - základní plocha | Kulatý |
| Výška | 133,4 mm |
| Země výroby | Německo |
| Barva | Čirá |
| Výrobce | Flaschenland GmbH, Am Kirchenwald 1, 56235 Ransbach-Baumbach, [email protected] |
Přihlásit
2 hodnocení
25. února 2026 10:10
Tolles Allround-Produkt
Tolles Allround-Produkt - perfekt zum Einlegen von Gemüse.
4. února 2025 11:52
Großartig für eingelegtes Gemüse!
Ich benutze diese großen Konservengläser, um Gurken und anderes Gemüse einzulegen. Die Gläser sind von hervorragender Qualität und wirken sehr robust. Die Lieferung erfolgte schnell, und die Verpackung war so gut, dass keines der Gläser beschädigt wurde. Ein rundum gelungenes Produkt!

630 ml konzervová sklenice – průhledná, elegantní a odolná
Produktová řada "Rundglas" od Flaschenland zahrnuje vysoce kvalitní 630ml konzervové sklenice s twist-off hrdlem (TO 82), které vynikají svou všestranností a technickou odolností. Tyto skleněné nádoby jsou speciálně navrženy pro bezpečné a dlouhodobé uchovávání potravin. 630ml konzervové sklenice této řady jsou vyrobeny z odolného skla, které je odolné vůči chladu, teplu, mikrovlnnému záření i pečení v troubě. Díky tomu jsou ideální nejen pro zavařování a konzervaci okurek a dalších potravin, ale také pro šetrnou přípravu a skladování. Twist-off hrdlo (TO 82) zaručuje bezpečné a vzduchotěsné uzavření, které zachovává čerstvost a kvalitu obsahu.
*Sleva se vztahuje k úspoře oproti jednotkové ceně.
Důležité: Pokud jsou víčka konfigurovatelná, je nutné je vybrat samostatně. Ujistěte se prosím, že jste je přidali do košíku.























