Lahve a sklenice 580 ml šperková sklenice 'Orcio', hrdlo: Twist-Off (TO 82)
Číslo výrobku : 100029830
580 ml šperková sklenice 'Orcio', hrdlo: Twist-Off (TO 82)
Úspěšně přidáno do poznámkového bloku
Vaše konfigurace

Množství Cena za kus Ušetříte*
1
38,89 Kč
20
37,43 Kč
3%
50
36,46 Kč
6%
100
35,49 Kč
8%
250
29,17 Kč
24%
600
27,95 Kč
28%
1.100
26,98 Kč
30%
2.057
23,33 Kč
40%
Nebylo vybráno nic
580ml Universal Glass Samos - Delicious Jams and Jams najdou pěkné místo v této krásné sklenici.
| Hmotnost | 210 g |
|---|---|
| Materiál | Čiré sklo |
| Objem | 580 ml |
| Objem - plný po okraj | 580 ml |
| Potisknutelné | ne |
| Průměr - vnější | 103 mm |
| Tvar - základní plocha | Kulatý |
| Výška | 109 mm |
| Země výroby | Bulharsko |
| Barva | Čirá |
| Výrobce | Flaschenland GmbH, Am Kirchenwald 1, 56235 Ransbach-Baumbach, [email protected] |
Přihlásit
Žádné recenze nebyly nalezeny. Buďte první, kdo se podělí o své zkušenosti.
580ml Universal Glass Samos - Delicious Jams and Jams najdou pěkné místo v této krásné sklenici.
| Hmotnost | 210 g |
|---|---|
| Materiál | Čiré sklo |
| Objem | 580 ml |
| Objem - plný po okraj | 580 ml |
| Potisknutelné | ne |
| Průměr - vnější | 103 mm |
| Tvar - základní plocha | Kulatý |
| Výška | 109 mm |
| Země výroby | Bulharsko |
| Barva | Čirá |
| Výrobce | Flaschenland GmbH, Am Kirchenwald 1, 56235 Ransbach-Baumbach, [email protected] |
Přihlásit
Žádné recenze nebyly nalezeny. Buďte první, kdo se podělí o své zkušenosti.
*Sleva se vztahuje k úspoře oproti jednotkové ceně.
Důležité: Pokud jsou víčka konfigurovatelná, je nutné je vybrat samostatně. Ujistěte se prosím, že jste je přidali do košíku.























