Lahve a sklenice 500 ml skleněná láhev 'Zorbas', oválná, hrdlo: korek
Číslo výrobku : 100024870
500 ml skleněná láhev 'Zorbas', oválná, hrdlo: korek
Úspěšně přidáno do poznámkového bloku
Vaše konfigurace

Množství Cena za kus Ušetříte*
1
100,43 Kč
10
97,48 Kč
2%
20
94,54 Kč
5%
50
91,59 Kč
8%
100
79,07 Kč
21%
200
76,12 Kč
24%
693
72,93 Kč
27%
1.386
70,47 Kč
29%
Nebylo vybráno nic
Jednotková cena: 100,43 Kč 100,43 Kč
Vaše úspory*: %
Okamžitě k dispozici. Připraveno k odeslání za: 1–2 dny
Skleněná láhev 'Zorbas' o objemu 500 ml zaujme svou vysokou tloušťkou skla a plochým, oválným designem. Lze jej uzavřít odpovídajícím korkem z našeho sortimentu. Do této skleněné láhve naplňte likéry, lihoviny a další nápoje - to jim dodá elegantní vizuální nádech. Výrobek lze mýt v myčce, je odolný vůči chladu a teplu, stejně jako vhodný do mikrovlnné trouby a trouby.
| Hmotnost | 750 g |
|---|---|
| Materiál | Čiré sklo |
| Objem | 500 ml |
| Objem - plný po okraj | 521 ml |
| Potisknutelné | ano |
| Tvar - základní plocha | Ovál |
| Výška | 190 mm |
| Země výroby | EU |
| Šířka | 52 mm |
| Barva | Čirá |
| Velikost ústi | ⌀ 19–23×33 mm |
| Výrobce | Flaschenland GmbH, Am Kirchenwald 1, 56235 Ransbach-Baumbach, [email protected] |
Přihlásit
Žádné recenze nebyly nalezeny. Buďte první, kdo se podělí o své zkušenosti.
Skleněná láhev 'Zorbas' o objemu 500 ml zaujme svou vysokou tloušťkou skla a plochým, oválným designem. Lze jej uzavřít odpovídajícím korkem z našeho sortimentu. Do této skleněné láhve naplňte likéry, lihoviny a další nápoje - to jim dodá elegantní vizuální nádech. Výrobek lze mýt v myčce, je odolný vůči chladu a teplu, stejně jako vhodný do mikrovlnné trouby a trouby.
| Hmotnost | 750 g |
|---|---|
| Materiál | Čiré sklo |
| Objem | 500 ml |
| Objem - plný po okraj | 521 ml |
| Potisknutelné | ano |
| Tvar - základní plocha | Ovál |
| Výška | 190 mm |
| Země výroby | EU |
| Šířka | 52 mm |
| Barva | Čirá |
| Velikost ústi | ⌀ 19–23×33 mm |
| Výrobce | Flaschenland GmbH, Am Kirchenwald 1, 56235 Ransbach-Baumbach, [email protected] |
Přihlásit
Žádné recenze nebyly nalezeny. Buďte první, kdo se podělí o své zkušenosti.
*Sleva se vztahuje k úspoře oproti ceně za jeden kus.
Důležité: Víčka je nutné objednat zvlášť. Ujistěte se, že byla přidána do vašeho košíku.
























