Lahve a sklenice 500 ml skleněná láhev 'Weinschlegel', hrdlo: korek
Číslo výrobku : 100017620
500 ml skleněná láhev 'Weinschlegel', hrdlo: korek
Úspěšně přidáno do poznámkového bloku
Vaše konfigurace

Množství Cena za kus Ušetříte*
1
45,50 Kč
21
44,29 Kč
2%
63
43,07 Kč
5%
105
42,10 Kč
7%
252
33,82 Kč
25%
420
32,61 Kč
28%
882
31,88 Kč
29%
1.734
27,25 Kč
40%
Nebylo vybráno nic
Jednotková cena: 45,50 Kč 45,50 Kč
Vaše úspory*: %
Okamžitě k dispozici. Připraveno k odeslání za: 1–2 dny
Velmi elegantní 500ml jasná skleněná láhev „Diana“ je vhodná pro vaše vysoce kvalitní likéry a další pochoutky. Pěkná láhev v nadčasovém designu.
| Hmotnost | 491 , 500 g |
|---|---|
| Materiál | Čiré sklo |
| Objem | 500 ml |
| Potisknutelné | ano |
| Průměr - vnější | 66,8 mm |
| Tvar - základní plocha | Kulatý |
| Výška | 336 mm |
| Země výroby | Itálie |
| Barva | Čirá |
| Výrobce | Flaschenland GmbH, Am Kirchenwald 1, 56235 Ransbach-Baumbach, [email protected] |
Přihlásit
Žádné recenze nebyly nalezeny. Buďte první, kdo se podělí o své zkušenosti.
Velmi elegantní 500ml jasná skleněná láhev „Diana“ je vhodná pro vaše vysoce kvalitní likéry a další pochoutky. Pěkná láhev v nadčasovém designu.
| Hmotnost | 491 , 500 g |
|---|---|
| Materiál | Čiré sklo |
| Objem | 500 ml |
| Potisknutelné | ano |
| Průměr - vnější | 66,8 mm |
| Tvar - základní plocha | Kulatý |
| Výška | 336 mm |
| Země výroby | Itálie |
| Barva | Čirá |
| Výrobce | Flaschenland GmbH, Am Kirchenwald 1, 56235 Ransbach-Baumbach, [email protected] |
Přihlásit
Žádné recenze nebyly nalezeny. Buďte první, kdo se podělí o své zkušenosti.
*Sleva se vztahuje k úspoře oproti jednotkové ceně.
Důležité: Pokud jsou víčka konfigurovatelná, je nutné je vybrat samostatně. Ujistěte se prosím, že jste je přidali do košíku.























