Lahve a sklenice 500 ml skleněná láhev Vroni, hrdlo: Twist-Off (TO 43)
Číslo výrobku : 100025520
500 ml skleněná láhev Vroni, hrdlo: Twist-Off (TO 43)
Úspěšně přidáno do poznámkového bloku
Vaše konfigurace

Množství Cena za kus Ušetříte*
1
29,46 Kč
21
28,73 Kč
2%
63
27,76 Kč
5%
105
27,27 Kč
7%
210
22,16 Kč
24%
693
21,43 Kč
27%
1.365
20,69 Kč
29%
2.700
18,02 Kč
38%
Nebylo vybráno nic
Jednotková cena: 29,46 Kč 29,46 Kč
Vaše úspory*: %
Okamžitě k dispozici. Připraveno k odeslání za: 1–2 dny
Elegantní 500 ml láhev s širokým krkem „Vroni“ je ideální pro mléčné výrobky, šťávy, smoothies a mnoho dalšího.
| Hmotnost | 260 g |
|---|---|
| Materiál | Čiré sklo |
| Objem | 500 ml |
| Objem - plný po okraj | 520 ml |
| Potisknutelné | ano |
| Průměr - vnější | 68,9 mm |
| Tvar - základní plocha | Kulatý |
| Výška | 198 mm |
| Země výroby | Německo |
| Barva | Čirá |
| Výrobce | Flaschenland GmbH, Am Kirchenwald 1, 56235 Ransbach-Baumbach, [email protected] |
Přihlásit
Žádné recenze nebyly nalezeny. Buďte první, kdo se podělí o své zkušenosti.
Elegantní 500 ml láhev s širokým krkem „Vroni“ je ideální pro mléčné výrobky, šťávy, smoothies a mnoho dalšího.
| Hmotnost | 260 g |
|---|---|
| Materiál | Čiré sklo |
| Objem | 500 ml |
| Objem - plný po okraj | 520 ml |
| Potisknutelné | ano |
| Průměr - vnější | 68,9 mm |
| Tvar - základní plocha | Kulatý |
| Výška | 198 mm |
| Země výroby | Německo |
| Barva | Čirá |
| Výrobce | Flaschenland GmbH, Am Kirchenwald 1, 56235 Ransbach-Baumbach, [email protected] |
Přihlásit
Žádné recenze nebyly nalezeny. Buďte první, kdo se podělí o své zkušenosti.
*Sleva se vztahuje k úspoře oproti jednotkové ceně.
Důležité: Pokud jsou víčka konfigurovatelná, je nutné je vybrat samostatně. Ujistěte se prosím, že jste je přidali do košíku.























