Lahve a sklenice 500 ml skleněná láhev 'Viola', hrdlo: korek
Číslo výrobku : 100005050
500 ml skleněná láhev 'Viola', hrdlo: korek
Úspěšně přidáno do poznámkového bloku
Vaše konfigurace

Množství Cena za kus Ušetříte*
1
49,79 Kč
20
48,09 Kč
3%
50
46,63 Kč
6%
100
45,66 Kč
8%
250
37,16 Kč
25%
500
35,70 Kč
28%
1.000
34,49 Kč
30%
2.500
29,88 Kč
39%
Nebylo vybráno nic
Viola - Klasicky krásně zakřivená jasná skleněná láhev s objemem 500 ml.
| Hmotnost | 350 g |
|---|---|
| Materiál | Čiré sklo |
| Objem | 500 ml |
| Potisknutelné | ano |
| Průměr - vnější | 86,7 mm |
| Tvar - základní plocha | Kulatý |
| Výška | 197,5 mm |
| Země výroby | Itálie |
| Barva | Čirá |
| Výrobce | Flaschenland GmbH, Am Kirchenwald 1, 56235 Ransbach-Baumbach, [email protected] |
Přihlásit
Žádné recenze nebyly nalezeny. Buďte první, kdo se podělí o své zkušenosti.
Viola - Klasicky krásně zakřivená jasná skleněná láhev s objemem 500 ml.
| Hmotnost | 350 g |
|---|---|
| Materiál | Čiré sklo |
| Objem | 500 ml |
| Potisknutelné | ano |
| Průměr - vnější | 86,7 mm |
| Tvar - základní plocha | Kulatý |
| Výška | 197,5 mm |
| Země výroby | Itálie |
| Barva | Čirá |
| Výrobce | Flaschenland GmbH, Am Kirchenwald 1, 56235 Ransbach-Baumbach, [email protected] |
Přihlásit
Žádné recenze nebyly nalezeny. Buďte první, kdo se podělí o své zkušenosti.
*Sleva se vztahuje k úspoře oproti jednotkové ceně.
Důležité: Pokud jsou víčka konfigurovatelná, je nutné je vybrat samostatně. Ujistěte se prosím, že jste je přidali do košíku.























