Lahve a sklenice 500 ml skleněná láhev 'Vídeň', hrdlo: korek
Číslo výrobku : 100029700
500 ml skleněná láhev 'Vídeň', hrdlo: korek
Úspěšně přidáno do poznámkového bloku
Vaše konfigurace

Množství Cena za kus Ušetříte*
1
77,02 Kč
10
74,58 Kč
3%
20
72,14 Kč
6%
50
70,68 Kč
8%
100
57,52 Kč
25%
200
55,81 Kč
27%
440
53,86 Kč
30%
980
46,31 Kč
39%
Nebylo vybráno nic
Jednotková cena: 77,02 Kč 77,02 Kč
Vaše úspory*: %
Okamžitě k dispozici. Připraveno k odeslání za: 1–2 dny
500ml Čiré skleněné láhev 'Vídeň' - skvělá skleněná láhev se silnou zaoblenou skleněnou podlahou! Série vídeňských lahví (k dispozici ve velikostech 100 ml, 200 ml, 500 ml a 700 ml) ukazuje speciální tvar láhve se zaoblenou podlahou a velkou skleněnou hmotností jako dokonalý společník vašich lahůdek. Váš likér, váš recept na duch nebo tajný dům se v této sérii láhve cítí v dobrých rukou.
| Hmotnost | 500 , 508 g |
|---|---|
| Materiál | Čiré sklo |
| Objem | 500 ml |
| Objem - plný po okraj | 520 ml |
| Potisknutelné | ano |
| Průměr - vnější | 81 mm |
| Tvar - základní plocha | Kulatý |
| Výška | 184 , 186 mm |
| Země výroby | Itálie |
| Barva | Čirá |
| Výrobce | Flaschenland GmbH, Am Kirchenwald 1, 56235 Ransbach-Baumbach, [email protected] |
Přihlásit
Žádné recenze nebyly nalezeny. Buďte první, kdo se podělí o své zkušenosti.
500ml Čiré skleněné láhev 'Vídeň' - skvělá skleněná láhev se silnou zaoblenou skleněnou podlahou! Série vídeňských lahví (k dispozici ve velikostech 100 ml, 200 ml, 500 ml a 700 ml) ukazuje speciální tvar láhve se zaoblenou podlahou a velkou skleněnou hmotností jako dokonalý společník vašich lahůdek. Váš likér, váš recept na duch nebo tajný dům se v této sérii láhve cítí v dobrých rukou.
| Hmotnost | 500 , 508 g |
|---|---|
| Materiál | Čiré sklo |
| Objem | 500 ml |
| Objem - plný po okraj | 520 ml |
| Potisknutelné | ano |
| Průměr - vnější | 81 mm |
| Tvar - základní plocha | Kulatý |
| Výška | 184 , 186 mm |
| Země výroby | Itálie |
| Barva | Čirá |
| Výrobce | Flaschenland GmbH, Am Kirchenwald 1, 56235 Ransbach-Baumbach, [email protected] |
Přihlásit
Žádné recenze nebyly nalezeny. Buďte první, kdo se podělí o své zkušenosti.
*Sleva se vztahuje k úspoře oproti jednotkové ceně.
Důležité: Pokud jsou víčka konfigurovatelná, je nutné je vybrat samostatně. Ujistěte se prosím, že jste je přidali do košíku.























