Lahve a sklenice 500 ml skleněná lahev 'Saxofon', hrdlo: korek

| Hmotnost | 700 g |
|---|---|
| Materiál | Čiré sklo |
| Objem | 500 ml |
| Objem - plný po okraj | 522 ml |
| Potisknutelné | ne |
| Tvar - základní plocha | Saxofon |
| Výška | 331,4 mm |
| Země výroby | EU |
| Šířka | 69,8 mm |
| Barva | Čirá |
| Velikost ústi | ⌀ 17–21×33 mm |
| Výrobce | Flaschenland GmbH, Am Kirchenwald 1, 56235 Ransbach-Baumbach, [email protected] |
Přihlásit
| Hmotnost | 700 g |
|---|---|
| Materiál | Čiré sklo |
| Objem | 500 ml |
| Objem - plný po okraj | 522 ml |
| Potisknutelné | ne |
| Tvar - základní plocha | Saxofon |
| Výška | 331,4 mm |
| Země výroby | EU |
| Šířka | 69,8 mm |
| Barva | Čirá |
| Velikost ústi | ⌀ 17–21×33 mm |
| Výrobce | Flaschenland GmbH, Am Kirchenwald 1, 56235 Ransbach-Baumbach, [email protected] |
Přihlásit

Láhev s motivem „Saxofon“
Láhev s motivem „Saxofon“ spojuje originální design s kvalitním sklem a přináší hudební eleganci v jedinečném provedení. Její zakřivený tvar a propracované detaily z ní dělají výrazný dekorativní prvek. Ať už jako dárek pro milovníky jazzu, nebo jako stylová láhev pro exkluzivní lihoviny – vždy zaujme a dodá obsahu osobitý charakter.
Láhev je vybavena korkovým uzávěrem, který zajišťuje bezpečné a elegantní uzavření. V naší nabídce naleznete také vhodné korkové zátky.
*Sleva se vztahuje k úspoře oproti jednotkové ceně.
Důležité: Pokud jsou víčka konfigurovatelná, je nutné je vybrat samostatně. Ujistěte se prosím, že jste je přidali do košíku.
























