Lahve a sklenice 500 ml skleněná láhev 'Passion', hrdlo: korek

Okamžitě k dispozici. Připraveno k odeslání za: 1–2 dny
Elegantní láhev v moderním designu: naše 500ml průhledná láhev 'Passion' je krásným dárkem k Valentýnu nebo ke Dni matek – pro výjimečnou osobu.
Upozornění: Z právních důvodů nesmí být používána k marketingu lihovin.
| Hmotnost | 600 , 617 g |
|---|---|
| Materiál | Čiré sklo |
| Objem | 500 ml |
| Objem - plný po okraj | 518 ml |
| Potisknutelné | ano |
| Tvar - základní plocha | Srdce |
| Výška | 175 mm |
| Země výroby | Itálie |
| Šířka | 47 mm |
| Barva | Čirá |
| Velikost ústi | ⌀ 19–23×33 mm |
Přihlásit
Elegantní láhev v moderním designu: naše 500ml průhledná láhev 'Passion' je krásným dárkem k Valentýnu nebo ke Dni matek – pro výjimečnou osobu.
Upozornění: Z právních důvodů nesmí být používána k marketingu lihovin.
| Hmotnost | 600 , 617 g |
|---|---|
| Materiál | Čiré sklo |
| Objem | 500 ml |
| Objem - plný po okraj | 518 ml |
| Potisknutelné | ano |
| Tvar - základní plocha | Srdce |
| Výška | 175 mm |
| Země výroby | Itálie |
| Šířka | 47 mm |
| Barva | Čirá |
| Velikost ústi | ⌀ 19–23×33 mm |
Přihlásit
*Sleva se vztahuje k úspoře oproti jednotkové ceně.
Důležité: Pokud jsou víčka konfigurovatelná, je nutné je vybrat samostatně. Ujistěte se prosím, že jste je přidali do košíku.





