Lahve a sklenice 500 ml skleněná láhev 'Lotto', hrdlo: korek
Číslo výrobku : 100027900
500 ml skleněná láhev 'Lotto', hrdlo: korek
Úspěšně přidáno do poznámkového bloku
Vaše konfigurace

Množství Cena za kus Ušetříte*
1
63,00 Kč
20
61,53 Kč
2%
50
59,81 Kč
5%
100
58,10 Kč
7%
200
51,23 Kč
18%
406
49,52 Kč
21%
609
47,56 Kč
24%
1.218
46,33 Kč
26%
Nebylo vybráno nic
Jednotková cena: 63,00 Kč 63,00 Kč
Vaše úspory*: %
Okamžitě k dispozici. Připraveno k odeslání za: 1–2 dny
Naše 500ml jasná skleněná láhev 'Lotto' je nejen vhodná pro likéry a lihoviny. V přitažlivém designu je také ideální pro esence, olej, šťávu nebo cidre.
| Hmotnost | 550 g |
|---|---|
| Materiál | Čiré sklo |
| Objem | 500 ml |
| Objem - plný po okraj | 516 ml |
| Potisknutelné | ano |
| Průměr - vnější | 80,4 mm |
| Tvar - základní plocha | Kulatý |
| Výška | 188 mm |
| Země výroby | Itálie |
| Barva | Čirá |
| Výrobce | Flaschenland GmbH, Am Kirchenwald 1, 56235 Ransbach-Baumbach, [email protected] |
Přihlásit
Žádné recenze nebyly nalezeny. Buďte první, kdo se podělí o své zkušenosti.
Naše 500ml jasná skleněná láhev 'Lotto' je nejen vhodná pro likéry a lihoviny. V přitažlivém designu je také ideální pro esence, olej, šťávu nebo cidre.
| Hmotnost | 550 g |
|---|---|
| Materiál | Čiré sklo |
| Objem | 500 ml |
| Objem - plný po okraj | 516 ml |
| Potisknutelné | ano |
| Průměr - vnější | 80,4 mm |
| Tvar - základní plocha | Kulatý |
| Výška | 188 mm |
| Země výroby | Itálie |
| Barva | Čirá |
| Výrobce | Flaschenland GmbH, Am Kirchenwald 1, 56235 Ransbach-Baumbach, [email protected] |
Přihlásit
Žádné recenze nebyly nalezeny. Buďte první, kdo se podělí o své zkušenosti.
*Sleva se vztahuje k úspoře oproti ceně za jeden kus.
Důležité: Víčka je nutné objednat zvlášť. Ujistěte se, že byla přidána do vašeho košíku.























