Lahve a sklenice 500 ml skleněná láhev lékárníka 'Jimmy', šestihranná, hnědá, hrdlo: korek
Číslo výrobku : 100038680
500 ml skleněná láhev lékárníka 'Jimmy', šestihranná, hnědá, hrdlo: korek
Úspěšně přidáno do poznámkového bloku
Vaše konfigurace

Množství Cena za kus Ušetříte*
1
65,46 Kč
50
59,86 Kč
8%
100
51,59 Kč
21%
250
49,88 Kč
23%
562
47,21 Kč
27%
1.125
45,75 Kč
30%
Nebylo vybráno nic
Jednotková cena: 65,46 Kč 65,46 Kč
Vaše úspory*: %
Okamžitě k dispozici. Připraveno k odeslání za: 1–2 dny
Vysoce kvalitní šestihranná hnědá lékárnická láhev. V této láhvi najdou své místo různé likéry a pálenky.
| Hmotnost | 450 g |
|---|---|
| Materiál | Čiré sklo |
| Objem | 500 ml |
| Objem - plný po okraj | 516 ml |
| Potisknutelné | ne |
| Tvar - základní plocha | Šestihranný |
| Výška | 180 mm |
| Země výroby | Itálie |
| Šířka | 75,8 mm |
| Barva | Hnědá |
| Velikost ústi | ⌀ 18 mm |
Přihlásit
Žádné recenze nebyly nalezeny. Buďte první, kdo se podělí o své zkušenosti.
Vysoce kvalitní šestihranná hnědá lékárnická láhev. V této láhvi najdou své místo různé likéry a pálenky.
| Hmotnost | 450 g |
|---|---|
| Materiál | Čiré sklo |
| Objem | 500 ml |
| Objem - plný po okraj | 516 ml |
| Potisknutelné | ne |
| Tvar - základní plocha | Šestihranný |
| Výška | 180 mm |
| Země výroby | Itálie |
| Šířka | 75,8 mm |
| Barva | Hnědá |
| Velikost ústi | ⌀ 18 mm |
Přihlásit
Žádné recenze nebyly nalezeny. Buďte první, kdo se podělí o své zkušenosti.
*Sleva se vztahuje k úspoře oproti jednotkové ceně.
Důležité: Pokud jsou víčka konfigurovatelná, je nutné je vybrat samostatně. Ujistěte se prosím, že jste je přidali do košíku.




