Lahve a sklenice 500 ml skleněná láhev 'Julia', obdélníková, hrdlo: korek
Číslo výrobku : 100011340
500 ml skleněná láhev 'Julia', obdélníková, hrdlo: korek
Úspěšně přidáno do poznámkového bloku
Vaše konfigurace

Množství Cena za kus Ušetříte*
1
83,37 Kč
10
80,93 Kč
2%
20
78,25 Kč
6%
50
76,79 Kč
7%
100
62,41 Kč
25%
200
60,21 Kč
27%
586
58,26 Kč
30%
1.465
50,22 Kč
39%
Nebylo vybráno nic
Těžká 500ml jasná skleněná láhev „Julia“ má obdélníkovou základní formu a stylově představuje své likéry, požáry a další pochoutky.
| Hmotnost | 500 g |
|---|---|
| Materiál | Čiré sklo |
| Objem | 500 ml |
| Potisknutelné | ano |
| Tvar - základní plocha | Obdélníkový |
| Výška | 143,6 mm |
| Země výroby | Itálie |
| Šířka | 51 mm |
| Barva | Čirá |
| Velikost ústi | ⌀ 21–26×27 mm |
| Výrobce | Flaschenland GmbH, Am Kirchenwald 1, 56235 Ransbach-Baumbach, [email protected] |
Přihlásit
Žádné recenze nebyly nalezeny. Buďte první, kdo se podělí o své zkušenosti.
Těžká 500ml jasná skleněná láhev „Julia“ má obdélníkovou základní formu a stylově představuje své likéry, požáry a další pochoutky.
| Hmotnost | 500 g |
|---|---|
| Materiál | Čiré sklo |
| Objem | 500 ml |
| Potisknutelné | ano |
| Tvar - základní plocha | Obdélníkový |
| Výška | 143,6 mm |
| Země výroby | Itálie |
| Šířka | 51 mm |
| Barva | Čirá |
| Velikost ústi | ⌀ 21–26×27 mm |
| Výrobce | Flaschenland GmbH, Am Kirchenwald 1, 56235 Ransbach-Baumbach, [email protected] |
Přihlásit
Žádné recenze nebyly nalezeny. Buďte první, kdo se podělí o své zkušenosti.
*Sleva se vztahuje k úspoře oproti ceně za jeden kus.
Důležité: Víčka je nutné objednat zvlášť. Ujistěte se, že byla přidána do vašeho košíku.





















