Lahve a sklenice 500 ml skleněná láhev 'Florence', oválná, hrdlo: korek
Číslo výrobku : 100020900
500 ml skleněná láhev 'Florence', oválná, hrdlo: korek
Úspěšně přidáno do poznámkového bloku
Vaše konfigurace

Množství Cena za kus Ušetříte*
1
96,85 Kč
10
93,93 Kč
3%
20
90,76 Kč
6%
50
89,06 Kč
8%
100
72,27 Kč
25%
200
70,08 Kč
27%
500
67,65 Kč
30%
1.000
57,91 Kč
40%
Nebylo vybráno nic
Jednotková cena: 96,85 Kč 96,85 Kč
Vaše úspory*: %
Okamžitě k dispozici. Připraveno k odeslání za: 1–2 dny
Láhev s aspektem řezaným pohledem z Itálie. Naše 500ml lahve s čistým skleněným „Florencem“ znamená koncentrovanou eleganci a milost.
| Hmotnost | 600 , 603 g |
|---|---|
| Materiál | Čiré sklo |
| Objem | 500 ml |
| Objem - plný po okraj | 517 ml |
| Potisknutelné | ne |
| Tvar - základní plocha | Ovál |
| Výška | 230 mm |
| Země výroby | EU |
| Šířka | 53 mm |
| Barva | Čirá |
| Velikost ústi | ⌀ 19–23×33 mm |
| Výrobce | Flaschenland GmbH, Am Kirchenwald 1, 56235 Ransbach-Baumbach, [email protected] |
Přihlásit
Žádné recenze nebyly nalezeny. Buďte první, kdo se podělí o své zkušenosti.
Láhev s aspektem řezaným pohledem z Itálie. Naše 500ml lahve s čistým skleněným „Florencem“ znamená koncentrovanou eleganci a milost.
| Hmotnost | 600 , 603 g |
|---|---|
| Materiál | Čiré sklo |
| Objem | 500 ml |
| Objem - plný po okraj | 517 ml |
| Potisknutelné | ne |
| Tvar - základní plocha | Ovál |
| Výška | 230 mm |
| Země výroby | EU |
| Šířka | 53 mm |
| Barva | Čirá |
| Velikost ústi | ⌀ 19–23×33 mm |
| Výrobce | Flaschenland GmbH, Am Kirchenwald 1, 56235 Ransbach-Baumbach, [email protected] |
Přihlásit
Žádné recenze nebyly nalezeny. Buďte první, kdo se podělí o své zkušenosti.
*Sleva se vztahuje k úspoře oproti jednotkové ceně.
Důležité: Pokud jsou víčka konfigurovatelná, je nutné je vybrat samostatně. Ujistěte se prosím, že jste je přidali do košíku.























