Lahve a sklenice 500 ml skleněná láhev 'Cube', čtvercová, hrdlo: PP 31,5
Číslo výrobku : 100031240
500 ml skleněná láhev 'Cube', čtvercová, hrdlo: PP 31,5
Úspěšně přidáno do poznámkového bloku
Vaše konfigurace

Množství Cena za kus Ušetříte*
1
114,90 Kč
20
111,50 Kč
2%
50
107,61 Kč
6%
100
105,43 Kč
8%
200
86,24 Kč
24%
389
83,32 Kč
27%
778
80,65 Kč
29%
1.556
68,75 Kč
40%
Nebylo vybráno nic
Jednotková cena: 114,90 Kč 114,90 Kč
Vaše úspory*: %
Okamžitě k dispozici. Připraveno k odeslání za: 1–2 dny
Skleněná láhev 'Cube' o objemu 500 ml zaujme svým tvarem ve tvaru krychle a hrdlem se šroubovacím uzávěrem (PP 31.5). Díky své prvotřídní kvalitě a stabilnímu, silnému dnu je ideální pro plnění likérů, lihovin, olejů a aromatických esencí. Skleněnou láhev lze mýt v myčce, je odolná vůči chladu a teplu a je vhodná i do mikrovlnné trouby a trouby.
| Hmotnost | 750 , 752 g |
|---|---|
| Materiál | Čiré sklo |
| Objem | 500 ml |
| Objem - plný po okraj | 520 ml |
| Potisknutelné | ano |
| Tvar - základní plocha | Čtvercový |
| Výška | 127,1 mm |
| Země výroby | Itálie |
| Šířka | 90,5 mm |
| Barva | Čirá |
| Velikost ústi | PP 31,5 |
| Výrobce | Flaschenland GmbH, Am Kirchenwald 1, 56235 Ransbach-Baumbach, [email protected] |
Přihlásit
Žádné recenze nebyly nalezeny. Buďte první, kdo se podělí o své zkušenosti.
Skleněná láhev 'Cube' o objemu 500 ml zaujme svým tvarem ve tvaru krychle a hrdlem se šroubovacím uzávěrem (PP 31.5). Díky své prvotřídní kvalitě a stabilnímu, silnému dnu je ideální pro plnění likérů, lihovin, olejů a aromatických esencí. Skleněnou láhev lze mýt v myčce, je odolná vůči chladu a teplu a je vhodná i do mikrovlnné trouby a trouby.
| Hmotnost | 750 , 752 g |
|---|---|
| Materiál | Čiré sklo |
| Objem | 500 ml |
| Objem - plný po okraj | 520 ml |
| Potisknutelné | ano |
| Tvar - základní plocha | Čtvercový |
| Výška | 127,1 mm |
| Země výroby | Itálie |
| Šířka | 90,5 mm |
| Barva | Čirá |
| Velikost ústi | PP 31,5 |
| Výrobce | Flaschenland GmbH, Am Kirchenwald 1, 56235 Ransbach-Baumbach, [email protected] |
Přihlásit
Žádné recenze nebyly nalezeny. Buďte první, kdo se podělí o své zkušenosti.
*Sleva se vztahuje k úspoře oproti jednotkové ceně.
Důležité: Pokud jsou víčka konfigurovatelná, je nutné je vybrat samostatně. Ujistěte se prosím, že jste je přidali do košíku.
























