Lahve a sklenice 500 ml láhev na ocet/olej 'Quadra', sklo, čtvercová, starozelená, hrdlo: DOP
Číslo výrobku : 100034920
500 ml láhev na ocet/olej 'Quadra', sklo, čtvercová, starozelená, hrdlo: DOP
Úspěšně přidáno do poznámkového bloku
Vaše konfigurace

Množství Cena za kus Ušetříte*
1
49,50 Kč
28
47,54 Kč
3%
56
46,81 Kč
5%
112
45,84 Kč
7%
364
40,72 Kč
17%
700
39,50 Kč
20%
1.036
38,52 Kč
22%
1.700
37,06 Kč
25%
Nebylo vybráno nic
Jednotková cena: 49,50 Kč 49,50 Kč
Vaše úspory*: %
Okamžitě k dispozici. Připraveno k odeslání za: 1–2 dny
Kvalitní sklo „Vyrobeno v Itálii“! Naše čtvercová 500ml antikově zelená láhev na ocet/olej „Quadra“ DOP přesvědčuje jasnou formou a vysokou rozpoznatelností díky svému klasickému vzhledu, který okamžitě naznačuje, že se jedná o vysoce kvalitní olej nebo ocet.
| Hmotnost | 450 g |
|---|---|
| Materiál | Zelené sklo |
| Objem | 500 ml |
| Objem - plný po okraj | 520 ml |
| Potisknutelné | ano |
| Tvar - základní plocha | Čtvercový |
| Výška | 246 mm |
| Země výroby | Itálie |
| Šířka | 58 mm |
| Barva | Zelená |
| Velikost ústi | DOP |
| Výrobce | Flaschenland GmbH, Am Kirchenwald 1, 56235 Ransbach-Baumbach, [email protected] |
Přihlásit
Žádné recenze nebyly nalezeny. Buďte první, kdo se podělí o své zkušenosti.
Kvalitní sklo „Vyrobeno v Itálii“! Naše čtvercová 500ml antikově zelená láhev na ocet/olej „Quadra“ DOP přesvědčuje jasnou formou a vysokou rozpoznatelností díky svému klasickému vzhledu, který okamžitě naznačuje, že se jedná o vysoce kvalitní olej nebo ocet.
| Hmotnost | 450 g |
|---|---|
| Materiál | Zelené sklo |
| Objem | 500 ml |
| Objem - plný po okraj | 520 ml |
| Potisknutelné | ano |
| Tvar - základní plocha | Čtvercový |
| Výška | 246 mm |
| Země výroby | Itálie |
| Šířka | 58 mm |
| Barva | Zelená |
| Velikost ústi | DOP |
| Výrobce | Flaschenland GmbH, Am Kirchenwald 1, 56235 Ransbach-Baumbach, [email protected] |
Přihlásit
Žádné recenze nebyly nalezeny. Buďte první, kdo se podělí o své zkušenosti.
*Sleva se vztahuje k úspoře oproti jednotkové ceně.
Důležité: Pokud jsou víčka konfigurovatelná, je nutné je vybrat samostatně. Ujistěte se prosím, že jste je přidali do košíku.























