Lahve a sklenice 500 ml keramický džbán, motiv: Olio d'Oliva, kamenina, černý, hrdlo: korek
Číslo výrobku : 100023020
500 ml keramický džbán, motiv: Olio d'Oliva, kamenina, černý, hrdlo: korek
Úspěšně přidáno do poznámkového bloku
Vaše konfigurace

Množství Cena za kus Ušetříte*
1
138,15 Kč
10
134,25 Kč
2%
20
130,11 Kč
5%
50
127,19 Kč
7%
100
103,79 Kč
24%
200
100,38 Kč
27%
Nebylo vybráno nic
Jednotková cena: 138,15 Kč 138,15 Kč
Vaše úspory*: %
Okamžitě k dispozici. Připraveno k odeslání za: 1–2 dny
500 ml keramická láhev v černé barvě z typického kameninového materiálu Westerwald. Poskytnuto s bílým tiskem: Olio d'Oliva (italština pro olivový olej) se perfektně hodí do každé kuchyně.
| Hmotnost | 700 g |
|---|---|
| Materiál | Kamenina |
| Objem | 500 ml |
| Objem - plný po okraj | 530 ml |
| Potisknutelné | ne |
| Průměr - vnější | 83,5 mm |
| Tvar - základní plocha | Kulatý |
| Výška | 202 , 337 mm |
| Země výroby | Německo |
| Barva | Černá |
| Velikost ústi | ⌀ 19–23×33 mm |
| Výrobce | Flaschenland GmbH, Am Kirchenwald 1, 56235 Ransbach-Baumbach, [email protected] |
Přihlásit
Žádné recenze nebyly nalezeny. Buďte první, kdo se podělí o své zkušenosti.
500 ml keramická láhev v černé barvě z typického kameninového materiálu Westerwald. Poskytnuto s bílým tiskem: Olio d'Oliva (italština pro olivový olej) se perfektně hodí do každé kuchyně.
| Hmotnost | 700 g |
|---|---|
| Materiál | Kamenina |
| Objem | 500 ml |
| Objem - plný po okraj | 530 ml |
| Potisknutelné | ne |
| Průměr - vnější | 83,5 mm |
| Tvar - základní plocha | Kulatý |
| Výška | 202 , 337 mm |
| Země výroby | Německo |
| Barva | Černá |
| Velikost ústi | ⌀ 19–23×33 mm |
| Výrobce | Flaschenland GmbH, Am Kirchenwald 1, 56235 Ransbach-Baumbach, [email protected] |
Přihlásit
Žádné recenze nebyly nalezeny. Buďte první, kdo se podělí o své zkušenosti.
*Sleva se vztahuje k úspoře oproti ceně za jeden kus.
Důležité: Víčka je nutné objednat zvlášť. Ujistěte se, že byla přidána do vašeho košíku.






















