Lahve a sklenice 50 ml skleněná lahvička 'Cube', čtvercová, hrdlo: PP 24
Číslo výrobku : 100032420
50 ml skleněná lahvička 'Cube', čtvercová, hrdlo: PP 24
Úspěšně přidáno do poznámkového bloku
Vaše konfigurace

Množství Cena za kus Ušetříte*
1
43,86 Kč
20
42,40 Kč
3%
50
41,18 Kč
6%
100
40,20 Kč
8%
250
32,89 Kč
25%
600
31,43 Kč
28%
1.200
30,46 Kč
30%
2.400
26,07 Kč
40%
Nebylo vybráno nic
Jednotková cena: 43,86 Kč 43,86 Kč
Vaše úspory*: %
Okamžitě k dispozici. Připraveno k odeslání za: 1–2 dny
50ml šroubová čepice „krychle“ je nejmenší reprezentativní z naší série krychle: naprosto rovný tvar krychle zapůsobí čistými hranami a obrysy, takže esence všeho druhu jsou v dobrém rukou jako pokus nebo malý prozradí v této láhvi. Kostka Cube jsou k dispozici se šroubovým nebo korkovým ústem v 50 ml, 100 ml, 200 ml a 500 ml.
| Hmotnost | 100 , 122 g |
|---|---|
| Materiál | Čiré sklo |
| Objem | 50 ml |
| Potisknutelné | ano |
| Tvar - základní plocha | Čtvercový |
| Výška | 79 , 83 mm |
| Země výroby | Itálie |
| Barva | Čirá |
| Velikost ústi | PP 24 |
| Výrobce | Flaschenland GmbH, Am Kirchenwald 1, 56235 Ransbach-Baumbach, [email protected] |
Přihlásit
Žádné recenze nebyly nalezeny. Buďte první, kdo se podělí o své zkušenosti.
50ml šroubová čepice „krychle“ je nejmenší reprezentativní z naší série krychle: naprosto rovný tvar krychle zapůsobí čistými hranami a obrysy, takže esence všeho druhu jsou v dobrém rukou jako pokus nebo malý prozradí v této láhvi. Kostka Cube jsou k dispozici se šroubovým nebo korkovým ústem v 50 ml, 100 ml, 200 ml a 500 ml.
| Hmotnost | 100 , 122 g |
|---|---|
| Materiál | Čiré sklo |
| Objem | 50 ml |
| Potisknutelné | ano |
| Tvar - základní plocha | Čtvercový |
| Výška | 79 , 83 mm |
| Země výroby | Itálie |
| Barva | Čirá |
| Velikost ústi | PP 24 |
| Výrobce | Flaschenland GmbH, Am Kirchenwald 1, 56235 Ransbach-Baumbach, [email protected] |
Přihlásit
Žádné recenze nebyly nalezeny. Buďte první, kdo se podělí o své zkušenosti.
*Sleva se vztahuje k úspoře oproti jednotkové ceně.
Důležité: Pokud jsou víčka konfigurovatelná, je nutné je vybrat samostatně. Ujistěte se prosím, že jste je přidali do košíku.























