Lahve a sklenice 40 ml skleněná lahvička 'Hvězda', hrdlo: uzávěr s pákou
Číslo výrobku : 100016520
40 ml skleněná lahvička 'Hvězda', hrdlo: uzávěr s pákou
Úspěšně přidáno do poznámkového bloku
Vaše konfigurace

Množství Cena za kus Ušetříte*
1
61,25 Kč
20
60,03 Kč
1%
100
58,09 Kč
5%
200
56,87 Kč
7%
504
49,34 Kč
19%
1.008
49,09 Kč
19%
2.016
48,85 Kč
20%
4.032
48,61 Kč
20%
Nebylo vybráno nic
Jednotková cena: 61,25 Kč 61,25 Kč
Vaše úspory*: %
Okamžitě k dispozici. Připraveno k odeslání za: 1–2 dny
Pěkná vánoční láhev pro okouzlené noci! Naše 40ml Miniaturní láhev 'Stern' je naplněna vašimi dárky a je speciálním dárkem nebo slavnostní dekorací.
| Hmotnost | 120 , 124 g |
|---|---|
| Materiál | Čiré sklo |
| Objem | 40 ml |
| Objem - plný po okraj | 44 ml |
| Potisknutelné | ne |
| Tvar - základní plocha | Hvězda |
| Výška | 112 , 115 mm |
| Země výroby | EU |
| Šířka | 28,4 mm |
| Barva | Čirá |
| Velikost ústi | Patentní uzávěr (mini) |
| Výrobce | Flaschenland GmbH, Am Kirchenwald 1, 56235 Ransbach-Baumbach, [email protected] |
Přihlásit
Žádné recenze nebyly nalezeny. Buďte první, kdo se podělí o své zkušenosti.
Pěkná vánoční láhev pro okouzlené noci! Naše 40ml Miniaturní láhev 'Stern' je naplněna vašimi dárky a je speciálním dárkem nebo slavnostní dekorací.
| Hmotnost | 120 , 124 g |
|---|---|
| Materiál | Čiré sklo |
| Objem | 40 ml |
| Objem - plný po okraj | 44 ml |
| Potisknutelné | ne |
| Tvar - základní plocha | Hvězda |
| Výška | 112 , 115 mm |
| Země výroby | EU |
| Šířka | 28,4 mm |
| Barva | Čirá |
| Velikost ústi | Patentní uzávěr (mini) |
| Výrobce | Flaschenland GmbH, Am Kirchenwald 1, 56235 Ransbach-Baumbach, [email protected] |
Přihlásit
Žádné recenze nebyly nalezeny. Buďte první, kdo se podělí o své zkušenosti.
*Sleva se vztahuje k úspoře oproti jednotkové ceně.
Důležité: Pokud jsou víčka konfigurovatelná, je nutné je vybrat samostatně. Ujistěte se prosím, že jste je přidali do košíku.

























