Lahve a sklenice 350 ml univerzální láhev, sklo, hrdlo: PP 31,5
Číslo výrobku : 100018640
350 ml univerzální láhev, sklo, hrdlo: PP 31,5
Úspěšně přidáno do poznámkového bloku
Vaše konfigurace

Množství Cena za kus Ušetříte*
1
32,90 Kč
28
31,68 Kč
3%
56
30,71 Kč
6%
112
30,22 Kč
8%
224
24,62 Kč
25%
420
23,88 Kč
27%
840
23,15 Kč
29%
1.650
19,74 Kč
40%
Nebylo vybráno nic
Jednotková cena: 32,90 Kč 32,90 Kč
Vaše úspory*: %
Okamžitě k dispozici. Připraveno k odeslání za: 1–2 dny
350ml Universal Bottle Pp31.5 je charakterizována širokým otevřením disku. Vhodné pro likéry, omáčky, obvazy a další plniva.
| Hmotnost | 230 g |
|---|---|
| Materiál | Čiré sklo |
| Objem | 350 ml |
| Objem - plný po okraj | 365 ml |
| Potisknutelné | ano |
| Průměr - vnější | 60 mm |
| Tvar - základní plocha | Kulatý |
| Výška | 223,4 mm |
| Země výroby | Německo |
| Barva | Čirá |
Přihlásit
Žádné recenze nebyly nalezeny. Buďte první, kdo se podělí o své zkušenosti.
350ml Universal Bottle Pp31.5 je charakterizována širokým otevřením disku. Vhodné pro likéry, omáčky, obvazy a další plniva.
| Hmotnost | 230 g |
|---|---|
| Materiál | Čiré sklo |
| Objem | 350 ml |
| Objem - plný po okraj | 365 ml |
| Potisknutelné | ano |
| Průměr - vnější | 60 mm |
| Tvar - základní plocha | Kulatý |
| Výška | 223,4 mm |
| Země výroby | Německo |
| Barva | Čirá |
Přihlásit
Žádné recenze nebyly nalezeny. Buďte první, kdo se podělí o své zkušenosti.
*Sleva se vztahuje k úspoře oproti jednotkové ceně.
Důležité: Pokud jsou víčka konfigurovatelná, je nutné je vybrat samostatně. Ujistěte se prosím, že jste je přidali do košíku.




