Lahve a sklenice 350 ml skleněná láhev 'La-Ola', polokulatá, hrdlo: korek

Okamžitě k dispozici. Připraveno k odeslání za: 1–2 dny
| Hmotnost | 600 , 620 g |
|---|---|
| Materiál | Čiré sklo |
| Objem | 350 ml |
| Objem - plný po okraj | 367 ml |
| Potisknutelné | ne |
| Tvar - základní plocha | Půlkruhový |
| Výška | 310 mm |
| Země výroby | EU |
| Šířka | 54 mm |
| Barva | Čirá |
| Velikost ústi | ⌀ 17–21×33 mm |
| Výrobce | Flaschenland GmbH, Am Kirchenwald 1, 56235 Ransbach-Baumbach, [email protected] |
Přihlásit
| Hmotnost | 600 , 620 g |
|---|---|
| Materiál | Čiré sklo |
| Objem | 350 ml |
| Objem - plný po okraj | 367 ml |
| Potisknutelné | ne |
| Tvar - základní plocha | Půlkruhový |
| Výška | 310 mm |
| Země výroby | EU |
| Šířka | 54 mm |
| Barva | Čirá |
| Velikost ústi | ⌀ 17–21×33 mm |
| Výrobce | Flaschenland GmbH, Am Kirchenwald 1, 56235 Ransbach-Baumbach, [email protected] |
Přihlásit

La-Ola – dynamický design pro ušlechtilé kreace
Řada La-Ola spojuje výjimečnou estetiku s nejvyšší funkčností a nabízí exkluzivní obalové řešení pro ušlechtilé likéry, vybrané destiláty a další jemné speciality. Zakřivený tvar této lahve z čirého skla připomíná jemné vlnění a dodává jí jedinečný, dynamický vzhled. S polokruhovým půdorysem se La-Ola odlišuje od klasických tvarů lahví a vytváří stylové akcenty. K dispozici ve velikostech 350 a 500 ml nabízí dostatek prostoru pro vysoce kvalitní obsah. Korkový uzávěr zajišťuje tradiční a bezpečné uzavření – vhodné zátky jsou k dispozici v našem sortimentu. La-Ola znamená eleganci, pohyb a rafinovanou prezentaci ušlechtilých okamžiků potěšení.
*Sleva se vztahuje k úspoře oproti jednotkové ceně.
Důležité: Pokud jsou víčka konfigurovatelná, je nutné je vybrat samostatně. Ujistěte se prosím, že jste je přidali do košíku.























