Lahve a sklenice 350 ml skleněná láhev 'Julia', obdélníková, hrdlo: korek
Číslo výrobku : 100020480
350 ml skleněná láhev 'Julia', obdélníková, hrdlo: korek
Úspěšně přidáno do poznámkového bloku
Vaše konfigurace

Množství Cena za kus Ušetříte*
1
95,39 Kč
10
92,71 Kč
2%
20
89,79 Kč
5%
50
87,60 Kč
8%
100
75,43 Kč
20%
200
71,78 Kč
24%
586
69,11 Kč
27%
1.465
66,92 Kč
29%
Nebylo vybráno nic
Jednotková cena: 95,39 Kč 95,39 Kč
Vaše úspory*: %
Okamžitě k dispozici. Připraveno k odeslání za: 1–2 dny
Těžká 350ml jasná skleněná láhev „Julia“ má obdélníkový základní tvar a stylově představuje své likéry, požáry a další pochoutky.
| Hmotnost | 600 , 643 g |
|---|---|
| Materiál | Čiré sklo |
| Objem | 350 ml |
| Objem - plný po okraj | 375 ml |
| Potisknutelné | ano |
| Tvar - základní plocha | Obdélníkový |
| Výška | 180 mm |
| Země výroby | EU |
| Šířka | 38,6 mm |
| Barva | Čirá |
| Velikost ústi | ⌀ 19–23×33 mm |
| Výrobce | Flaschenland GmbH, Am Kirchenwald 1, 56235 Ransbach-Baumbach, [email protected] |
Přihlásit
Žádné recenze nebyly nalezeny. Buďte první, kdo se podělí o své zkušenosti.
Těžká 350ml jasná skleněná láhev „Julia“ má obdélníkový základní tvar a stylově představuje své likéry, požáry a další pochoutky.
| Hmotnost | 600 , 643 g |
|---|---|
| Materiál | Čiré sklo |
| Objem | 350 ml |
| Objem - plný po okraj | 375 ml |
| Potisknutelné | ano |
| Tvar - základní plocha | Obdélníkový |
| Výška | 180 mm |
| Země výroby | EU |
| Šířka | 38,6 mm |
| Barva | Čirá |
| Velikost ústi | ⌀ 19–23×33 mm |
| Výrobce | Flaschenland GmbH, Am Kirchenwald 1, 56235 Ransbach-Baumbach, [email protected] |
Přihlásit
Žádné recenze nebyly nalezeny. Buďte první, kdo se podělí o své zkušenosti.
*Sleva se vztahuje k úspoře oproti jednotkové ceně.
Důležité: Pokud jsou víčka konfigurovatelná, je nutné je vybrat samostatně. Ujistěte se prosím, že jste je přidali do košíku.























