Lahve a sklenice 314 ml čtvercová sklenice 'Milán', hrdlo: Twist-Off (TO 63)
Číslo výrobku : 100025600
314 ml čtvercová sklenice 'Milán', hrdlo: Twist-Off (TO 63)
Úspěšně přidáno do poznámkového bloku
Vaše konfigurace

Množství Cena za kus Ušetříte*
1
38,99 Kč
30
37,52 Kč
3%
60
36,55 Kč
6%
105
35,57 Kč
8%
210
29,24 Kč
25%
510
28,02 Kč
28%
1.170
27,05 Kč
30%
2.340
23,39 Kč
40%
Nebylo vybráno nic
Jednotková cena: 38,99 Kč 38,99 Kč
Vaše úspory*: %
Okamžitě k dispozici. Připraveno k odeslání za: 1–2 dny
314ml obdélníkový designérský sklo 'Milán'. Vysoce kvalitní sklenice italské produkce pro obsah s vysokou kvalitou.
| Hmotnost | 250 g |
|---|---|
| Materiál | Čiré sklo |
| Objem | 314 ml |
| Objem - plný po okraj | 314 ml |
| Potisknutelné | ano |
| Tvar - základní plocha | Čtvercový |
| Výška | 90 mm |
| Země výroby | Itálie |
| Šířka | 76 mm |
| Barva | Čirá |
| Velikost ústi | TO 63 |
| Výrobce | Flaschenland GmbH, Am Kirchenwald 1, 56235 Ransbach-Baumbach, [email protected] |
Přihlásit
Žádné recenze nebyly nalezeny. Buďte první, kdo se podělí o své zkušenosti.
314ml obdélníkový designérský sklo 'Milán'. Vysoce kvalitní sklenice italské produkce pro obsah s vysokou kvalitou.
| Hmotnost | 250 g |
|---|---|
| Materiál | Čiré sklo |
| Objem | 314 ml |
| Objem - plný po okraj | 314 ml |
| Potisknutelné | ano |
| Tvar - základní plocha | Čtvercový |
| Výška | 90 mm |
| Země výroby | Itálie |
| Šířka | 76 mm |
| Barva | Čirá |
| Velikost ústi | TO 63 |
| Výrobce | Flaschenland GmbH, Am Kirchenwald 1, 56235 Ransbach-Baumbach, [email protected] |
Přihlásit
Žádné recenze nebyly nalezeny. Buďte první, kdo se podělí o své zkušenosti.
*Sleva se vztahuje k úspoře oproti jednotkové ceně.
Důležité: Pokud jsou víčka konfigurovatelná, je nutné je vybrat samostatně. Ujistěte se prosím, že jste je přidali do košíku.
























