Lahve a sklenice 314 ml čtvercová sklenice 'Funny', hrdlo: Deep-Twist-Off (DTO 58)
Číslo výrobku : 100029350
314 ml čtvercová sklenice 'Funny', hrdlo: Deep-Twist-Off (DTO 58)
Úspěšně přidáno do poznámkového bloku
Vaše konfigurace

Množství Cena za kus Ušetříte*
1
32,32 Kč
24
31,34 Kč
3%
72
30,37 Kč
6%
120
29,89 Kč
7%
216
24,54 Kč
24%
504
23,57 Kč
27%
1.008
22,60 Kč
30%
2.125
19,44 Kč
39%
Nebylo vybráno nic
Jednotková cena: 32,32 Kč 32,32 Kč
Vaše úspory*: %
Okamžitě k dispozici. Připraveno k odeslání za: 1–2 dny
Obdélníkový 314ml Designer Glass 'Funny' z italské produkce vypadá velmi moderní a stylově a je zvláště vhodný pro vaření a pasterizaci.
| Hmotnost | 235 , 240 g |
|---|---|
| Materiál | Čiré sklo |
| Objem | 314 ml |
| Objem - plný po okraj | 314 ml |
| Potisknutelné | ano |
| Tvar - základní plocha | Čtvercový |
| Výška | 127,7 mm |
| Země výroby | Itálie |
| Šířka | 60,3 mm |
| Barva | Čirá |
| Velikost ústi | TO 58 |
| Výrobce | Flaschenland GmbH, Am Kirchenwald 1, 56235 Ransbach-Baumbach, [email protected] |
Přihlásit
Žádné recenze nebyly nalezeny. Buďte první, kdo se podělí o své zkušenosti.
Obdélníkový 314ml Designer Glass 'Funny' z italské produkce vypadá velmi moderní a stylově a je zvláště vhodný pro vaření a pasterizaci.
| Hmotnost | 235 , 240 g |
|---|---|
| Materiál | Čiré sklo |
| Objem | 314 ml |
| Objem - plný po okraj | 314 ml |
| Potisknutelné | ano |
| Tvar - základní plocha | Čtvercový |
| Výška | 127,7 mm |
| Země výroby | Itálie |
| Šířka | 60,3 mm |
| Barva | Čirá |
| Velikost ústi | TO 58 |
| Výrobce | Flaschenland GmbH, Am Kirchenwald 1, 56235 Ransbach-Baumbach, [email protected] |
Přihlásit
Žádné recenze nebyly nalezeny. Buďte první, kdo se podělí o své zkušenosti.
*Sleva se vztahuje k úspoře oproti jednotkové ceně.
Důležité: Pokud jsou víčka konfigurovatelná, je nutné je vybrat samostatně. Ujistěte se prosím, že jste je přidali do košíku.























