Lahve a sklenice 30 ml inkoustová lahvička, obdélníková, hrdlo: šroubovací uzávěr
Číslo výrobku : 100015960
30 ml inkoustová lahvička, obdélníková, hrdlo: šroubovací uzávěr
Úspěšně přidáno do poznámkového bloku
Vaše konfigurace

Množství Cena za kus Ušetříte*
1
19,98 Kč
20
19,49 Kč
2%
50
18,76 Kč
6%
100
18,52 Kč
7%
200
14,86 Kč
25%
750
14,62 Kč
26%
1.500
13,89 Kč
30%
3.025
12,18 Kč
39%
Nebylo vybráno nic
30ml šperkovnice „inkoustové hlaveň“ se liší ve tvaru a přírodě, ale ne z hlediska funkčnosti od ostatních miniaturních brýlí.
| Hmotnost | 82 g |
|---|---|
| Materiál | Čiré sklo |
| Objem | 30 ml |
| Objem - plný po okraj | 40 ml |
| Potisknutelné | ano |
| Tvar - základní plocha | Obdélníkový |
| Výška | 51,5 mm |
| Země výroby | EU |
| Šířka | 35,5 mm |
| Barva | Čirá |
| Výrobce | Flaschenland GmbH, Am Kirchenwald 1, 56235 Ransbach-Baumbach, [email protected] |
Přihlásit
Žádné recenze nebyly nalezeny. Buďte první, kdo se podělí o své zkušenosti.
30ml šperkovnice „inkoustové hlaveň“ se liší ve tvaru a přírodě, ale ne z hlediska funkčnosti od ostatních miniaturních brýlí.
| Hmotnost | 82 g |
|---|---|
| Materiál | Čiré sklo |
| Objem | 30 ml |
| Objem - plný po okraj | 40 ml |
| Potisknutelné | ano |
| Tvar - základní plocha | Obdélníkový |
| Výška | 51,5 mm |
| Země výroby | EU |
| Šířka | 35,5 mm |
| Barva | Čirá |
| Výrobce | Flaschenland GmbH, Am Kirchenwald 1, 56235 Ransbach-Baumbach, [email protected] |
Přihlásit
Žádné recenze nebyly nalezeny. Buďte první, kdo se podělí o své zkušenosti.
*Sleva se vztahuje k úspoře oproti jednotkové ceně.
Důležité: Pokud jsou víčka konfigurovatelná, je nutné je vybrat samostatně. Ujistěte se prosím, že jste je přidali do košíku.






















