Lahve a sklenice 250 ml skleněná láhev 'Torben', čtvercová, hrdlo: korek
Číslo výrobku : 100031680
(1)
250 ml skleněná láhev 'Torben', čtvercová, hrdlo: korek
Úspěšně přidáno do poznámkového bloku
Vaše konfigurace

Množství Cena za kus Ušetříte*
1
37,51 Kč
24
36,29 Kč
3%
72
35,32 Kč
5%
120
34,59 Kč
7%
216
28,25 Kč
24%
600
27,28 Kč
27%
1.200
26,31 Kč
29%
2.400
22,65 Kč
39%
Nebylo vybráno nic
Jednotková cena: 37,51 Kč 37,51 Kč
Vaše úspory*: %
Okamžitě k dispozici. Připraveno k odeslání za: 1–2 dny
Ušlechtilá čirá skleněná láhev 'Torben' pochází z italské výroby a má objem náplně 250 ml. Elegantní design je ideální pro stylovou prezentaci na stole. Láhev je kompatibilní se špičatým korkem.
| Hmotnost | 250 , 262 g |
|---|---|
| Materiál | Čiré sklo |
| Objem | 250 ml |
| Objem - plný po okraj | 250 ml |
| Potisknutelné | ano |
| Tvar - základní plocha | Čtvercový |
| Výška | 119,5 mm |
| Země výroby | Itálie |
| Šířka | 63 mm |
| Barva | Čirá |
| Velikost ústi | ⌀ 17–21×33 mm |
| Výrobce | Flaschenland GmbH, Am Kirchenwald 1, 56235 Ransbach-Baumbach, [email protected] |
Přihlásit
1 hodnocení
5. února 2024 20:39
250 ml glass bottle 'Torben', square, mouth: cork-Perfect
Please don't stop making them. really need them. started a small business and it is perfect
Ušlechtilá čirá skleněná láhev 'Torben' pochází z italské výroby a má objem náplně 250 ml. Elegantní design je ideální pro stylovou prezentaci na stole. Láhev je kompatibilní se špičatým korkem.
| Hmotnost | 250 , 262 g |
|---|---|
| Materiál | Čiré sklo |
| Objem | 250 ml |
| Objem - plný po okraj | 250 ml |
| Potisknutelné | ano |
| Tvar - základní plocha | Čtvercový |
| Výška | 119,5 mm |
| Země výroby | Itálie |
| Šířka | 63 mm |
| Barva | Čirá |
| Velikost ústi | ⌀ 17–21×33 mm |
| Výrobce | Flaschenland GmbH, Am Kirchenwald 1, 56235 Ransbach-Baumbach, [email protected] |
Přihlásit
1 hodnocení
5. února 2024 20:39
250 ml glass bottle 'Torben', square, mouth: cork-Perfect
Please don't stop making them. really need them. started a small business and it is perfect
*Sleva se vztahuje k úspoře oproti jednotkové ceně.
Důležité: Pokud jsou víčka konfigurovatelná, je nutné je vybrat samostatně. Ujistěte se prosím, že jste je přidali do košíku.
























