Lahve a sklenice 250 ml skleněná láhev 'Rene', čtvercová, hrdlo: korek

Okamžitě k dispozici. Připraveno k odeslání za: 1–2 dny
| Hmotnost | 350 g |
|---|---|
| Materiál | Čiré sklo |
| Objem | 250 ml |
| Potisknutelné | ano |
| Tvar - základní plocha | Čtvercový |
| Výška | 170 mm |
| Země výroby | Itálie |
| Šířka | 61,5 mm |
| Barva | Čirá |
| Velikost ústi | ⌀ 18 mm |
| Výrobce | Flaschenland GmbH, Am Kirchenwald 1, 56235 Ransbach-Baumbach, [email protected] |
Přihlásit
1 hodnocení
27. prosince 2025 8:19
De Dappere
Het dappere neefje van fles "Noel", even prachtig, robuust en zichtbaar en zeker zoveel klasse! De perfecte versie voor het 250 ml volume van een lekker product!
| Hmotnost | 350 g |
|---|---|
| Materiál | Čiré sklo |
| Objem | 250 ml |
| Potisknutelné | ano |
| Tvar - základní plocha | Čtvercový |
| Výška | 170 mm |
| Země výroby | Itálie |
| Šířka | 61,5 mm |
| Barva | Čirá |
| Velikost ústi | ⌀ 18 mm |
| Výrobce | Flaschenland GmbH, Am Kirchenwald 1, 56235 Ransbach-Baumbach, [email protected] |
Přihlásit
1 hodnocení
27. prosince 2025 8:19
De Dappere
Het dappere neefje van fles "Noel", even prachtig, robuust en zichtbaar en zeker zoveel klasse! De perfecte versie voor het 250 ml volume van een lekker product!

Skleněná láhev 250 ml „Rene“ – elegantní, funkční a všestranně použitelná
Produktová řada „Rene/Deborah“ od Flaschenland zahrnuje vysoce kvalitní čtvercové skleněné láhve, které se vyznačují svou všestranností a robustní konstrukcí. Hlavní předností této série je kombinace elegantního designu a vysoké funkčnosti, ideální pro uchovávání lihovin a dalších tekutin. Skleněná láhev „Rene“ o objemu 250 ml zaujme svým čtvercovým tvarem a praktickým korkovým uzávěrem, který zajišťuje bezpečné uzavření. Vyrobena z odolného skla, je láhev odolná vůči chladu, teplu, vhodná do mikrovlnné trouby i do trouby na pečení, a je tedy velmi všestranná. Navíc je vhodná do myčky nádobí, což čištění výrazně usnadňuje. Tyto vlastnosti činí z láhve stylovou nádobu.
*Sleva se vztahuje k úspoře oproti ceně za jeden kus.
Důležité: Víčka je nutné objednat zvlášť. Ujistěte se, že byla přidána do vašeho košíku.
























