Lahve a sklenice 250 ml plastová dóza 'Securilock', PP, bílá, hrdlo: závitové uzávěr
Číslo výrobku : 100023680
250 ml plastová dóza 'Securilock', PP, bílá, hrdlo: závitové uzávěr
Úspěšně přidáno do poznámkového bloku
Vaše konfigurace

Množství Cena za kus Ušetříte*
1
22,36 Kč
15
21,63 Kč
3%
30
20,90 Kč
6%
60
20,17 Kč
9%
105
17,01 Kč
23%
255
16,53 Kč
26%
795
15,31 Kč
31%
1.584
13,37 Kč
40%
Nebylo vybráno nic
Jednotková cena: 22,36 Kč 22,36 Kč
Vaše úspory*: %
Okamžitě k dispozici. Připraveno k odeslání za: 1–2 dny
Těsnicí pásky 250 ml šroubové uzávěrky „Safety First“ slouží jako původní ukazatel, který zajišťuje zákazníka, že se k němu skutečně dostalo zboží.
| Hmotnost | 25 g |
|---|---|
| Materiál | PP |
| Objem | 250 ml |
| Potisknutelné | ne |
| Průměr - vnější | 73 mm |
| Tvar - základní plocha | Kulatý |
| Výška | 81 mm |
| Země výroby | EU |
| Barva | Bílá |
| Výrobce | Flaschenland GmbH, Am Kirchenwald 1, 56235 Ransbach-Baumbach, [email protected] |
Přihlásit
Žádné recenze nebyly nalezeny. Buďte první, kdo se podělí o své zkušenosti.
Těsnicí pásky 250 ml šroubové uzávěrky „Safety First“ slouží jako původní ukazatel, který zajišťuje zákazníka, že se k němu skutečně dostalo zboží.
| Hmotnost | 25 g |
|---|---|
| Materiál | PP |
| Objem | 250 ml |
| Potisknutelné | ne |
| Průměr - vnější | 73 mm |
| Tvar - základní plocha | Kulatý |
| Výška | 81 mm |
| Země výroby | EU |
| Barva | Bílá |
| Výrobce | Flaschenland GmbH, Am Kirchenwald 1, 56235 Ransbach-Baumbach, [email protected] |
Přihlásit
Žádné recenze nebyly nalezeny. Buďte první, kdo se podělí o své zkušenosti.
*Sleva se vztahuje k úspoře oproti jednotkové ceně.
Důležité: Pokud jsou víčka konfigurovatelná, je nutné je vybrat samostatně. Ujistěte se prosím, že jste je přidali do košíku.






















