Lahve a sklenice 250 ml lahvička na omáčku, sklo, hrdlo: Twist-Off (TO 38)
Číslo výrobku : 100018630
250 ml lahvička na omáčku, sklo, hrdlo: Twist-Off (TO 38)
Úspěšně přidáno do poznámkového bloku
Vaše konfigurace

Množství Cena za kus Ušetříte*
1
23,33 Kč
28
22,85 Kč
2%
56
21,87 Kč
6%
112
21,63 Kč
7%
224
17,50 Kč
24%
756
17,01 Kč
27%
1.680
16,53 Kč
29%
3.330
14,10 Kč
39%
Nebylo vybráno nic
250 ml láhve lahůdkáře je charakterizována velkým otvorem. Tato elegantní láhev je mimo jiné vhodná pro omáčky, kečup, šťávy, sirup.
| Hmotnost | 182 , 187 g |
|---|---|
| Materiál | Čiré sklo |
| Objem | 250 ml |
| Objem - plný po okraj | 278 ml |
| Potisknutelné | ano |
| Průměr - vnější | 56,7 mm |
| Tvar - základní plocha | Kulatý |
| Výška | 170,8 mm |
| Země výroby | Německo |
| Barva | Čirá |
| Výrobce | Flaschenland GmbH, Am Kirchenwald 1, 56235 Ransbach-Baumbach, [email protected] |
Přihlásit
Žádné recenze nebyly nalezeny. Buďte první, kdo se podělí o své zkušenosti.
250 ml láhve lahůdkáře je charakterizována velkým otvorem. Tato elegantní láhev je mimo jiné vhodná pro omáčky, kečup, šťávy, sirup.
| Hmotnost | 182 , 187 g |
|---|---|
| Materiál | Čiré sklo |
| Objem | 250 ml |
| Objem - plný po okraj | 278 ml |
| Potisknutelné | ano |
| Průměr - vnější | 56,7 mm |
| Tvar - základní plocha | Kulatý |
| Výška | 170,8 mm |
| Země výroby | Německo |
| Barva | Čirá |
| Výrobce | Flaschenland GmbH, Am Kirchenwald 1, 56235 Ransbach-Baumbach, [email protected] |
Přihlásit
Žádné recenze nebyly nalezeny. Buďte první, kdo se podělí o své zkušenosti.
*Sleva se vztahuje k úspoře oproti jednotkové ceně.
Důležité: Pokud jsou víčka konfigurovatelná, je nutné je vybrat samostatně. Ujistěte se prosím, že jste je přidali do košíku.























