Lahve a sklenice 235 ml zavařovací sklenice, hrdlo: Twist-Off (TO 82)
Číslo výrobku : 100005770
235 ml zavařovací sklenice, hrdlo: Twist-Off (TO 82)
Úspěšně přidáno do poznámkového bloku
Vaše konfigurace

Množství Cena za kus Ušetříte*
1
16,54 Kč
30
15,81 Kč
4%
60
15,57 Kč
5%
105
15,32 Kč
7%
255
12,41 Kč
24%
510
11,92 Kč
27%
1.000
11,19 Kč
32%
Nebylo vybráno nic
Jednotková cena: 16,54 Kč 16,54 Kč
Vaše úspory*: %
Okamžitě k dispozici. Připraveno k odeslání za: 1–2 dny
V ideálním případě se hodí pro klobásu, omáčky, džemy, pestos, džemy a mnoho dalšího.
| Hmotnost | 152 , 155 g |
|---|---|
| Materiál | Čiré sklo |
| Objem | 235 ml |
| Objem - plný po okraj | 235 ml |
| Potisknutelné | ano |
| Průměr - vnější | 77,3 mm |
| Tvar - základní plocha | Kulatý |
| Výška | 64,9 mm |
| Země výroby | Německo |
| Barva | Čirá |
| Výrobce | Flaschenland GmbH, Am Kirchenwald 1, 56235 Ransbach-Baumbach, [email protected] |
Přihlásit
Žádné recenze nebyly nalezeny. Buďte první, kdo se podělí o své zkušenosti.
V ideálním případě se hodí pro klobásu, omáčky, džemy, pestos, džemy a mnoho dalšího.
| Hmotnost | 152 , 155 g |
|---|---|
| Materiál | Čiré sklo |
| Objem | 235 ml |
| Objem - plný po okraj | 235 ml |
| Potisknutelné | ano |
| Průměr - vnější | 77,3 mm |
| Tvar - základní plocha | Kulatý |
| Výška | 64,9 mm |
| Země výroby | Německo |
| Barva | Čirá |
| Výrobce | Flaschenland GmbH, Am Kirchenwald 1, 56235 Ransbach-Baumbach, [email protected] |
Přihlásit
Žádné recenze nebyly nalezeny. Buďte první, kdo se podělí o své zkušenosti.
*Sleva se vztahuje k úspoře oproti jednotkové ceně.
Důležité: Pokud jsou víčka konfigurovatelná, je nutné je vybrat samostatně. Ujistěte se prosím, že jste je přidali do košíku.






















