Lahve a sklenice 212 ml čtvercová sklenice 'Kimba', hrdlo: Extra-Deep-Twist-Off (EDTO 70)
Číslo výrobku : 100023340
212 ml čtvercová sklenice 'Kimba', hrdlo: Extra-Deep-Twist-Off (EDTO 70)
Úspěšně přidáno do poznámkového bloku
Vaše konfigurace

Množství Cena za kus Ušetříte*
1
33,53 Kč
30
32,80 Kč
2%
60
31,59 Kč
5%
105
31,10 Kč
7%
210
25,27 Kč
24%
510
24,54 Kč
26%
1.155
23,57 Kč
29%
2.288
20,17 Kč
39%
Nebylo vybráno nic
Jednotková cena: 33,53 Kč 33,53 Kč
Vaše úspory*: %
Okamžitě k dispozici. Připraveno k odeslání za: 1–2 dny
212ml Designer Glass 'Kimba' The Rectangular 212ml Designer Glass 'Kimba' je vysoce kvalitní sklo z italské produkce.
| Hmotnost | 201 , 250 g |
|---|---|
| Materiál | Čiré sklo |
| Objem | 212 ml |
| Objem - plný po okraj | 212 ml |
| Potisknutelné | ano |
| Tvar - základní plocha | Čtvercový |
| Výška | 76 mm |
| Země výroby | Itálie |
| Šířka | 73 mm |
| Barva | Čirá |
| Velikost ústi | EDTO 70 |
| Výrobce | Flaschenland GmbH, Am Kirchenwald 1, 56235 Ransbach-Baumbach, [email protected] |
Přihlásit
Žádné recenze nebyly nalezeny. Buďte první, kdo se podělí o své zkušenosti.
212ml Designer Glass 'Kimba' The Rectangular 212ml Designer Glass 'Kimba' je vysoce kvalitní sklo z italské produkce.
| Hmotnost | 201 , 250 g |
|---|---|
| Materiál | Čiré sklo |
| Objem | 212 ml |
| Objem - plný po okraj | 212 ml |
| Potisknutelné | ano |
| Tvar - základní plocha | Čtvercový |
| Výška | 76 mm |
| Země výroby | Itálie |
| Šířka | 73 mm |
| Barva | Čirá |
| Velikost ústi | EDTO 70 |
| Výrobce | Flaschenland GmbH, Am Kirchenwald 1, 56235 Ransbach-Baumbach, [email protected] |
Přihlásit
Žádné recenze nebyly nalezeny. Buďte první, kdo se podělí o své zkušenosti.
*Sleva se vztahuje k úspoře oproti jednotkové ceně.
Důležité: Pokud jsou víčka konfigurovatelná, je nutné je vybrat samostatně. Ujistěte se prosím, že jste je přidali do košíku.























