Lahve a sklenice 212 ml čtvercová sklenice 'Ikarus', hrdlo: Deep-Twist-Off (DTO 63)
Číslo výrobku : 100016740
212 ml čtvercová sklenice 'Ikarus', hrdlo: Deep-Twist-Off (DTO 63)
Úspěšně přidáno do poznámkového bloku
Vaše konfigurace

Množství Cena za kus Ušetříte*
1
38,25 Kč
21
36,55 Kč
4%
63
35,57 Kč
7%
105
34,60 Kč
9%
357
28,26 Kč
26%
714
27,29 Kč
28%
1.428
26,32 Kč
31%
2.856
22,66 Kč
40%
Nebylo vybráno nic
Jednotková cena: 38,25 Kč 38,25 Kč
Vaše úspory*: %
Okamžitě k dispozici. Připraveno k odeslání za: 1–2 dny
Obdélníkové 122ml Designer Glass 'Ikarus' z italské produkce vypadá velmi moderní a stylově a je zvláště vhodná pro vaření a pasterizaci.
| Hmotnost | 190 , 200 g |
|---|---|
| Materiál | Čiré sklo |
| Objem | 212 ml |
| Objem - plný po okraj | 244 ml |
| Potisknutelné | ano |
| Tvar - základní plocha | Čtvercový |
| Výška | 85 mm |
| Země výroby | Itálie |
| Šířka | 67 mm |
| Barva | Čirá |
| Velikost ústi | TO 63 |
| Výrobce | Flaschenland GmbH, Am Kirchenwald 1, 56235 Ransbach-Baumbach, [email protected] |
Přihlásit
Žádné recenze nebyly nalezeny. Buďte první, kdo se podělí o své zkušenosti.
Obdélníkové 122ml Designer Glass 'Ikarus' z italské produkce vypadá velmi moderní a stylově a je zvláště vhodná pro vaření a pasterizaci.
| Hmotnost | 190 , 200 g |
|---|---|
| Materiál | Čiré sklo |
| Objem | 212 ml |
| Objem - plný po okraj | 244 ml |
| Potisknutelné | ano |
| Tvar - základní plocha | Čtvercový |
| Výška | 85 mm |
| Země výroby | Itálie |
| Šířka | 67 mm |
| Barva | Čirá |
| Velikost ústi | TO 63 |
| Výrobce | Flaschenland GmbH, Am Kirchenwald 1, 56235 Ransbach-Baumbach, [email protected] |
Přihlásit
Žádné recenze nebyly nalezeny. Buďte první, kdo se podělí o své zkušenosti.
*Sleva se vztahuje k úspoře oproti jednotkové ceně.
Důležité: Pokud jsou víčka konfigurovatelná, je nutné je vybrat samostatně. Ujistěte se prosím, že jste je přidali do košíku.























