Lahve a sklenice 200 ml skleněná láhev 'Vlna', čtvercová, hrdlo: korek
Číslo výrobku : 100003230
200 ml skleněná láhev 'Vlna', čtvercová, hrdlo: korek
Úspěšně přidáno do poznámkového bloku
Vaše konfigurace

Množství Cena za kus Ušetříte*
1
64,03 Kč
12
62,08 Kč
3%
20
60,14 Kč
6%
88
58,92 Kč
7%
132
48,94 Kč
23%
220
47,72 Kč
25%
836
45,04 Kč
29%
1.600
38,71 Kč
39%
Nebylo vybráno nic
Jednotková cena: 64,03 Kč 64,03 Kč
Vaše úspory*: %
Okamžitě k dispozici. Připraveno k odeslání za: 1–2 dny
Láhev 200 ML vlny je zakřivená motivová láhev, která se nabízí dekorativní prezentaci vašich likérů a duchů.
| Hmotnost | 400 , 411 g |
|---|---|
| Materiál | Čiré sklo |
| Objem | 200 ml |
| Objem - plný po okraj | 218 ml |
| Potisknutelné | ne |
| Tvar - základní plocha | Čtvercový |
| Výška | 206 mm |
| Země výroby | EU |
| Šířka | 46,1 mm |
| Barva | Čirá |
| Velikost ústi | ⌀ 19–23×33 mm |
| Výrobce | Flaschenland GmbH, Am Kirchenwald 1, 56235 Ransbach-Baumbach, [email protected] |
Přihlásit
Žádné recenze nebyly nalezeny. Buďte první, kdo se podělí o své zkušenosti.
Láhev 200 ML vlny je zakřivená motivová láhev, která se nabízí dekorativní prezentaci vašich likérů a duchů.
| Hmotnost | 400 , 411 g |
|---|---|
| Materiál | Čiré sklo |
| Objem | 200 ml |
| Objem - plný po okraj | 218 ml |
| Potisknutelné | ne |
| Tvar - základní plocha | Čtvercový |
| Výška | 206 mm |
| Země výroby | EU |
| Šířka | 46,1 mm |
| Barva | Čirá |
| Velikost ústi | ⌀ 19–23×33 mm |
| Výrobce | Flaschenland GmbH, Am Kirchenwald 1, 56235 Ransbach-Baumbach, [email protected] |
Přihlásit
Žádné recenze nebyly nalezeny. Buďte první, kdo se podělí o své zkušenosti.
*Sleva se vztahuje k úspoře oproti jednotkové ceně.
Důležité: Pokud jsou víčka konfigurovatelná, je nutné je vybrat samostatně. Ujistěte se prosím, že jste je přidali do košíku.
























