Lahve a sklenice 200 ml skleněná láhev 'Vanessa', oválná, hrdlo: korek
Číslo výrobku : 100028130
200 ml skleněná láhev 'Vanessa', oválná, hrdlo: korek
Úspěšně přidáno do poznámkového bloku
Vaše konfigurace

Množství Cena za kus Ušetříte*
1
71,21 Kč
10
69,02 Kč
3%
20
67,32 Kč
5%
50
65,62 Kč
7%
100
52,98 Kč
25%
200
51,52 Kč
27%
1.000
50,07 Kč
29%
2.512
48,12 Kč
32%
Nebylo vybráno nic
Elegantní 200ml jasná skleněná láhev 'Vanessa' je vhodná pro skladování tinktur, olejů a esencí. Tato elegantní láhev s ústy talíře také nabízí přitažlivé místo pro sirup a likéry!
| Hmotnost | 350 g |
|---|---|
| Materiál | Čiré sklo |
| Objem | 200 ml |
| Objem - plný po okraj | 211 ml |
| Potisknutelné | ne |
| Tvar - základní plocha | Ovál |
| Výška | 160 mm |
| Země výroby | EU |
| Šířka | 58 mm |
| Barva | Čirá |
| Velikost ústi | ⌀ 19–23×33 mm |
| Výrobce | Flaschenland GmbH, Am Kirchenwald 1, 56235 Ransbach-Baumbach, [email protected] |
Přihlásit
Žádné recenze nebyly nalezeny. Buďte první, kdo se podělí o své zkušenosti.
Elegantní 200ml jasná skleněná láhev 'Vanessa' je vhodná pro skladování tinktur, olejů a esencí. Tato elegantní láhev s ústy talíře také nabízí přitažlivé místo pro sirup a likéry!
| Hmotnost | 350 g |
|---|---|
| Materiál | Čiré sklo |
| Objem | 200 ml |
| Objem - plný po okraj | 211 ml |
| Potisknutelné | ne |
| Tvar - základní plocha | Ovál |
| Výška | 160 mm |
| Země výroby | EU |
| Šířka | 58 mm |
| Barva | Čirá |
| Velikost ústi | ⌀ 19–23×33 mm |
| Výrobce | Flaschenland GmbH, Am Kirchenwald 1, 56235 Ransbach-Baumbach, [email protected] |
Přihlásit
Žádné recenze nebyly nalezeny. Buďte první, kdo se podělí o své zkušenosti.
*Sleva se vztahuje k úspoře oproti jednotkové ceně.
Důležité: Pokud jsou víčka konfigurovatelná, je nutné je vybrat samostatně. Ujistěte se prosím, že jste je přidali do košíku.























