Lahve a sklenice 200 ml skleněná láhev 'Sternschnuppe', hrdlo: korek
Číslo výrobku : 100016350
200 ml skleněná láhev 'Sternschnuppe', hrdlo: korek
Úspěšně přidáno do poznámkového bloku
Vaše konfigurace

Množství Cena za kus Ušetříte*
1
100,38 Kč
10
97,46 Kč
2%
50
94,30 Kč
6%
100
92,60 Kč
7%
200
75,59 Kč
24%
500
72,67 Kč
27%
1.000
70,00 Kč
30%
1.683
60,03 Kč
40%
Nebylo vybráno nic
Jednotková cena: 100,38 Kč 100,38 Kč
Vaše úspory*: %
Okamžitě k dispozici. Připraveno k odeslání za: 1–2 dny
S touto krásnou 200ml láhev „Shooting Star“ můžete přijít s přáním!
| Hmotnost | 400 , 411 g |
|---|---|
| Materiál | Čiré sklo |
| Objem | 200 ml |
| Objem - plný po okraj | 210 ml |
| Potisknutelné | ne |
| Tvar - základní plocha | Padající hvězda |
| Výška | 216 mm |
| Země výroby | EU |
| Šířka | 62,8 mm |
| Barva | Čirá |
| Velikost ústi | ⌀ 16 mm |
| Výrobce | Flaschenland GmbH, Am Kirchenwald 1, 56235 Ransbach-Baumbach, [email protected] |
Přihlásit
Žádné recenze nebyly nalezeny. Buďte první, kdo se podělí o své zkušenosti.
S touto krásnou 200ml láhev „Shooting Star“ můžete přijít s přáním!
| Hmotnost | 400 , 411 g |
|---|---|
| Materiál | Čiré sklo |
| Objem | 200 ml |
| Objem - plný po okraj | 210 ml |
| Potisknutelné | ne |
| Tvar - základní plocha | Padající hvězda |
| Výška | 216 mm |
| Země výroby | EU |
| Šířka | 62,8 mm |
| Barva | Čirá |
| Velikost ústi | ⌀ 16 mm |
| Výrobce | Flaschenland GmbH, Am Kirchenwald 1, 56235 Ransbach-Baumbach, [email protected] |
Přihlásit
Žádné recenze nebyly nalezeny. Buďte první, kdo se podělí o své zkušenosti.
*Sleva se vztahuje k úspoře oproti jednotkové ceně.
Důležité: Pokud jsou víčka konfigurovatelná, je nutné je vybrat samostatně. Ujistěte se prosím, že jste je přidali do košíku.
























