Lahve a sklenice 200 ml skleněná láhev 'rakve', hrdlo: korek
Číslo výrobku : 100032490
200 ml skleněná láhev 'rakve', hrdlo: korek
Úspěšně přidáno do poznámkového bloku
Vaše konfigurace

Množství Cena za kus Ušetříte*
1
114,76 Kč
20
112,81 Kč
1%
50
100,63 Kč
12%
100
99,17 Kč
13%
200
96,49 Kč
15%
350
93,81 Kč
18%
624
89,91 Kč
21%
1.248
83,82 Kč
26%
Nebylo vybráno nic
Můžete určit, které poklady jsou v této rakvi skryty vyplněním naší krásné strašidelné 200ml jasné skleněné láhve 'finito', s níž chcete! Co takhle například jedovatý jablečný likér Apple Kiwi nebo krvavě červenou třešňovou flus? Tato jedinečná láhev motivu ve tvaru klasické hexagonální rakve s naznačenými nýty a kliky po stranách a kosterní úleva na přední straně je absolutní nutností pro každou Halloweenskou párty a zrychluje srdce každého hororového fanouška.
| Hmotnost | 350 g |
|---|---|
| Materiál | Čiré sklo |
| Objem | 200 ml |
| Potisknutelné | ne |
| Tvar - základní plocha | Rakev |
| Výška | 192 mm |
| Země výroby | Itálie |
| Šířka | 38 mm |
| Barva | Čirá |
| Velikost ústi | ⌀ 16 mm |
| Výrobce | Flaschenland GmbH, Am Kirchenwald 1, 56235 Ransbach-Baumbach, [email protected] |
Přihlásit
Žádné recenze nebyly nalezeny. Buďte první, kdo se podělí o své zkušenosti.
Můžete určit, které poklady jsou v této rakvi skryty vyplněním naší krásné strašidelné 200ml jasné skleněné láhve 'finito', s níž chcete! Co takhle například jedovatý jablečný likér Apple Kiwi nebo krvavě červenou třešňovou flus? Tato jedinečná láhev motivu ve tvaru klasické hexagonální rakve s naznačenými nýty a kliky po stranách a kosterní úleva na přední straně je absolutní nutností pro každou Halloweenskou párty a zrychluje srdce každého hororového fanouška.
| Hmotnost | 350 g |
|---|---|
| Materiál | Čiré sklo |
| Objem | 200 ml |
| Potisknutelné | ne |
| Tvar - základní plocha | Rakev |
| Výška | 192 mm |
| Země výroby | Itálie |
| Šířka | 38 mm |
| Barva | Čirá |
| Velikost ústi | ⌀ 16 mm |
| Výrobce | Flaschenland GmbH, Am Kirchenwald 1, 56235 Ransbach-Baumbach, [email protected] |
Přihlásit
Žádné recenze nebyly nalezeny. Buďte první, kdo se podělí o své zkušenosti.
*Sleva se vztahuje k úspoře oproti jednotkové ceně.
Důležité: Pokud jsou víčka konfigurovatelná, je nutné je vybrat samostatně. Ujistěte se prosím, že jste je přidali do košíku.























