Lahve a sklenice 200 ml skleněná láhev 'Kuřátko', hrdlo: korek

Okamžitě k dispozici. Připraveno k odeslání za: 1–2 dny
Objevte kouzelnou skleněnou láhev o objemu 200 ml s roztomilým designem kuřátka! Detailní reliéf připomíná právě vylíhnuté kuře – skutečný poutač na každém stole. Perfektní jako dárek, na zvláštní příležitosti nebo jako originální obal na domácí likéry, sirupy a další.
Láhev lze uzavřít stylovým uzávěrem s držadlem.
| Hmotnost | 325 g |
|---|---|
| Materiál | Čiré sklo |
| Objem | 200 ml |
| Objem - plný po okraj | 208 ml |
| Potisknutelné | ne |
| Průměr - vnější | 52 , 76 mm |
| Tvar - základní plocha | Kuře |
| Výška | 128,3 mm |
| Země výroby | EU |
| Barva | Čirá |
| Velikost ústi | ⌀ 16 mm |
| Výrobce | Flaschenland GmbH, Am Kirchenwald 1, 56235 Ransbach-Baumbach, [email protected] |
Přihlásit
Objevte kouzelnou skleněnou láhev o objemu 200 ml s roztomilým designem kuřátka! Detailní reliéf připomíná právě vylíhnuté kuře – skutečný poutač na každém stole. Perfektní jako dárek, na zvláštní příležitosti nebo jako originální obal na domácí likéry, sirupy a další.
Láhev lze uzavřít stylovým uzávěrem s držadlem.
| Hmotnost | 325 g |
|---|---|
| Materiál | Čiré sklo |
| Objem | 200 ml |
| Objem - plný po okraj | 208 ml |
| Potisknutelné | ne |
| Průměr - vnější | 52 , 76 mm |
| Tvar - základní plocha | Kuře |
| Výška | 128,3 mm |
| Země výroby | EU |
| Barva | Čirá |
| Velikost ústi | ⌀ 16 mm |
| Výrobce | Flaschenland GmbH, Am Kirchenwald 1, 56235 Ransbach-Baumbach, [email protected] |
Přihlásit
*Sleva se vztahuje k úspoře oproti jednotkové ceně.
Důležité: Pokud jsou víčka konfigurovatelná, je nutné je vybrat samostatně. Ujistěte se prosím, že jste je přidali do košíku.






















