Lahve a sklenice 200 ml skleněná láhev 'Kleeblatt', hrdlo: korek
Číslo výrobku : 100013230
200 ml skleněná láhev 'Kleeblatt', hrdlo: korek
Úspěšně přidáno do poznámkového bloku
Vaše konfigurace

Množství Cena za kus Ušetříte*
1
95,76 Kč
20
95,51 Kč
0%
50
90,65 Kč
5%
100
83,85 Kč
12%
345
80,69 Kč
15%
690
77,53 Kč
19%
1.380
61,73 Kč
35%
2.760
61,49 Kč
35%
Nebylo vybráno nic
Jednotková cena: 95,76 Kč 95,76 Kč
Vaše úspory*: %
Okamžitě k dispozici. Připraveno k odeslání za: 1–2 dny
Přejeme vám hodně štěstí s naší 200ml skleněnou láhev 'Kleeblatt'! Láhev motivu je zvláště užitečná pro dárky a pro novoroční pozdravy.
| Hmotnost | 340 , 349 g |
|---|---|
| Materiál | Čiré sklo |
| Objem | 200 ml |
| Potisknutelné | ne |
| Tvar - základní plocha | Trojlístek |
| Výška | 141 , 180 mm |
| Země výroby | Itálie |
| Šířka | 35 mm |
| Barva | Čirá |
| Velikost ústi | ⌀ 17–21×33 mm |
| Výrobce | Flaschenland GmbH, Am Kirchenwald 1, 56235 Ransbach-Baumbach, [email protected] |
Přihlásit
Žádné recenze nebyly nalezeny. Buďte první, kdo se podělí o své zkušenosti.
Přejeme vám hodně štěstí s naší 200ml skleněnou láhev 'Kleeblatt'! Láhev motivu je zvláště užitečná pro dárky a pro novoroční pozdravy.
| Hmotnost | 340 , 349 g |
|---|---|
| Materiál | Čiré sklo |
| Objem | 200 ml |
| Potisknutelné | ne |
| Tvar - základní plocha | Trojlístek |
| Výška | 141 , 180 mm |
| Země výroby | Itálie |
| Šířka | 35 mm |
| Barva | Čirá |
| Velikost ústi | ⌀ 17–21×33 mm |
| Výrobce | Flaschenland GmbH, Am Kirchenwald 1, 56235 Ransbach-Baumbach, [email protected] |
Přihlásit
Žádné recenze nebyly nalezeny. Buďte první, kdo se podělí o své zkušenosti.
*Sleva se vztahuje k úspoře oproti jednotkové ceně.
Důležité: Pokud jsou víčka konfigurovatelná, je nutné je vybrat samostatně. Ujistěte se prosím, že jste je přidali do košíku.
























