Lahve a sklenice 200 ml skleněná láhev 'Eiffelova věž', hrdlo: korek
Číslo výrobku : 100012910
200 ml skleněná láhev 'Eiffelova věž', hrdlo: korek
Úspěšně přidáno do poznámkového bloku
Vaše konfigurace

Množství Cena za kus Ušetříte*
1
105,26 Kč
15
102,09 Kč
3%
30
98,93 Kč
6%
60
96,98 Kč
7%
105
78,95 Kč
24%
210
76,27 Kč
27%
315
73,59 Kč
30%
616
63,11 Kč
40%
Nebylo vybráno nic
Exkluzivní láhev motivu: Skleněná láhev 200 ML „Eiffel Tower“ je oblíbenou dárkovou láhev a také se nabízí jako dekorace. Vhodné pro likéry, lihoviny, šťávy a esence.
| Hmotnost | 400 g |
|---|---|
| Materiál | Čiré sklo |
| Objem | 200 ml |
| Potisknutelné | ne |
| Tvar - základní plocha | Eiffelova věž |
| Výška | 238 mm |
| Země výroby | Itálie |
| Šířka | 80 mm |
| Barva | Čirá |
| Velikost ústi | ⌀ 19–23×33 mm |
| Výrobce | Flaschenland GmbH, Am Kirchenwald 1, 56235 Ransbach-Baumbach, [email protected] |
Přihlásit
Žádné recenze nebyly nalezeny. Buďte první, kdo se podělí o své zkušenosti.
Exkluzivní láhev motivu: Skleněná láhev 200 ML „Eiffel Tower“ je oblíbenou dárkovou láhev a také se nabízí jako dekorace. Vhodné pro likéry, lihoviny, šťávy a esence.
| Hmotnost | 400 g |
|---|---|
| Materiál | Čiré sklo |
| Objem | 200 ml |
| Potisknutelné | ne |
| Tvar - základní plocha | Eiffelova věž |
| Výška | 238 mm |
| Země výroby | Itálie |
| Šířka | 80 mm |
| Barva | Čirá |
| Velikost ústi | ⌀ 19–23×33 mm |
| Výrobce | Flaschenland GmbH, Am Kirchenwald 1, 56235 Ransbach-Baumbach, [email protected] |
Přihlásit
Žádné recenze nebyly nalezeny. Buďte první, kdo se podělí o své zkušenosti.
*Sleva se vztahuje k úspoře oproti jednotkové ceně.
Důležité: Pokud jsou víčka konfigurovatelná, je nutné je vybrat samostatně. Ujistěte se prosím, že jste je přidali do košíku.
























