Lahve a sklenice 200 ml skleněná láhev 'Dama Triangolore', trojúhelníková, hrdlo: korkové
Číslo výrobku : 100019730
200 ml skleněná láhev 'Dama Triangolore', trojúhelníková, hrdlo: korkové
Úspěšně přidáno do poznámkového bloku
Vaše konfigurace

Množství Cena za kus Ušetříte*
1
58,72 Kč
20
57,02 Kč
2%
50
55,55 Kč
5%
100
54,34 Kč
7%
200
44,35 Kč
24%
405
42,64 Kč
27%
910
41,67 Kč
29%
1.820
35,33 Kč
39%
Nebylo vybráno nic
200ml čiré skleněné láhve „Triangolore“ stylově představuje své likéry a vysoce kvalitní oleje. Díky trojúhelníkovému půdorysu a jeho malému tvaru je také populární.
| Hmotnost | 350 , 357 g |
|---|---|
| Materiál | Čiré sklo |
| Objem | 200 ml |
| Objem - plný po okraj | 215 ml |
| Potisknutelné | ne |
| Tvar - základní plocha | Trojúhelníkový |
| Výška | 320 mm |
| Země výroby | Německo |
| Šířka | 62 mm |
| Barva | Čirá |
| Velikost ústi | ⌀ 18 mm |
| Výrobce | Flaschenland GmbH, Am Kirchenwald 1, 56235 Ransbach-Baumbach, [email protected] |
Přihlásit
Žádné recenze nebyly nalezeny. Buďte první, kdo se podělí o své zkušenosti.
200ml čiré skleněné láhve „Triangolore“ stylově představuje své likéry a vysoce kvalitní oleje. Díky trojúhelníkovému půdorysu a jeho malému tvaru je také populární.
| Hmotnost | 350 , 357 g |
|---|---|
| Materiál | Čiré sklo |
| Objem | 200 ml |
| Objem - plný po okraj | 215 ml |
| Potisknutelné | ne |
| Tvar - základní plocha | Trojúhelníkový |
| Výška | 320 mm |
| Země výroby | Německo |
| Šířka | 62 mm |
| Barva | Čirá |
| Velikost ústi | ⌀ 18 mm |
| Výrobce | Flaschenland GmbH, Am Kirchenwald 1, 56235 Ransbach-Baumbach, [email protected] |
Přihlásit
Žádné recenze nebyly nalezeny. Buďte první, kdo se podělí o své zkušenosti.
*Sleva se vztahuje k úspoře oproti jednotkové ceně.
Důležité: Pokud jsou víčka konfigurovatelná, je nutné je vybrat samostatně. Ujistěte se prosím, že jste je přidali do košíku.
























