Lahve a sklenice 200 ml skleněná láhev 'Cocolores', čtvercová, hrdlo: korek
Číslo výrobku : 100001690
200 ml skleněná láhev 'Cocolores', čtvercová, hrdlo: korek
Úspěšně přidáno do poznámkového bloku
Vaše konfigurace

Množství Cena za kus Ušetříte*
1
93,76 Kč
10
90,60 Kč
3%
20
88,17 Kč
5%
50
86,23 Kč
8%
100
70,20 Kč
25%
200
68,01 Kč
27%
500
65,58 Kč
30%
728
56,35 Kč
39%
Nebylo vybráno nic
Jednotková cena: 93,76 Kč 93,76 Kč
Vaše úspory*: %
Okamžitě k dispozici. Připraveno k odeslání za: 1–2 dny
Stohovatelná láhev 'Cocolores' 200 ml. Zvláštní optický efekt - zejména pokud kombinujete tři lahve „cocolores“.
| Hmotnost | 430 , 444 g |
|---|---|
| Materiál | Čiré sklo |
| Objem | 200 ml |
| Objem - plný po okraj | 215 ml |
| Potisknutelné | ano |
| Tvar - základní plocha | Čtvercový |
| Výška | 91 mm |
| Země výroby | EU |
| Šířka | 82,8 mm |
| Barva | Čirá |
| Velikost ústi | ⌀ 17–21×33 mm |
| Výrobce | Flaschenland GmbH, Am Kirchenwald 1, 56235 Ransbach-Baumbach, [email protected] |
Přihlásit
Žádné recenze nebyly nalezeny. Buďte první, kdo se podělí o své zkušenosti.
Stohovatelná láhev 'Cocolores' 200 ml. Zvláštní optický efekt - zejména pokud kombinujete tři lahve „cocolores“.
| Hmotnost | 430 , 444 g |
|---|---|
| Materiál | Čiré sklo |
| Objem | 200 ml |
| Objem - plný po okraj | 215 ml |
| Potisknutelné | ano |
| Tvar - základní plocha | Čtvercový |
| Výška | 91 mm |
| Země výroby | EU |
| Šířka | 82,8 mm |
| Barva | Čirá |
| Velikost ústi | ⌀ 17–21×33 mm |
| Výrobce | Flaschenland GmbH, Am Kirchenwald 1, 56235 Ransbach-Baumbach, [email protected] |
Přihlásit
Žádné recenze nebyly nalezeny. Buďte první, kdo se podělí o své zkušenosti.
*Sleva se vztahuje k úspoře oproti jednotkové ceně.
Důležité: Pokud jsou víčka konfigurovatelná, je nutné je vybrat samostatně. Ujistěte se prosím, že jste je přidali do košíku.
























