Lahve a sklenice 200 ml skleněná láhev 'Bulli', hrdlo: korek

Okamžitě k dispozici. Připraveno k odeslání za: 1–2 dny
| Hmotnost | 400 g |
|---|---|
| Materiál | Čiré sklo |
| Objem | 200 ml |
| Objem - plný po okraj | 215 ml |
| Potisknutelné | ne |
| Tvar - základní plocha | Kempinkový vůz |
| Výška | 125 mm |
| Země výroby | Itálie |
| Šířka | 58 mm |
| Barva | Čirá |
| Velikost ústi | ⌀ 16 mm |
| Výrobce | Flaschenland GmbH, Am Kirchenwald 1, 56235 Ransbach-Baumbach, [email protected] |
Přihlásit
| Hmotnost | 400 g |
|---|---|
| Materiál | Čiré sklo |
| Objem | 200 ml |
| Objem - plný po okraj | 215 ml |
| Potisknutelné | ne |
| Tvar - základní plocha | Kempinkový vůz |
| Výška | 125 mm |
| Země výroby | Itálie |
| Šířka | 58 mm |
| Barva | Čirá |
| Velikost ústi | ⌀ 16 mm |
| Výrobce | Flaschenland GmbH, Am Kirchenwald 1, 56235 Ransbach-Baumbach, [email protected] |
Přihlásit

Láhev s motivem „Bulli“ – nostalgický design pro opravdové nadšence
Láhev s motivem „Bulli“ je stylovou poctou legendárnímu minibusu 50. a 60. let a okouzluje svým detailním designem. Vyrobena z vysoce kvalitního čirého skla dokonale zachycuje retro kouzlo této ikonické éry a dělá z každého naplnění zvláštní poutač. Korek na hrdle dodává láhvi klasický nádech a zajišťuje bezpečné a stylové uzavření. Ať už jako sběratelský kousek, originální dárek nebo kreativní obal pro vzácné lihoviny – láhev „Bulli“ spojuje nostalgický design s moderní kvalitou skla a probouzí vzpomínky na životní styl minulých desetiletí.
*Sleva se vztahuje k úspoře oproti jednotkové ceně.
Důležité: Pokud jsou víčka konfigurovatelná, je nutné je vybrat samostatně. Ujistěte se prosím, že jste je přidali do košíku.
























