
Okamžitě k dispozici. Připraveno k odeslání za: 1–2 dny
| Hmotnost | 185 , 208 g |
|---|---|
| Materiál | Čiré sklo |
| Objem | 200 ml |
| Objem - plný po okraj | 230 ml |
| Potisknutelné | ano |
| Průměr - vnější | 63 mm |
| Tvar - základní plocha | Kulatý |
| Výška | 109 mm |
| Země výroby | EU |
| Barva | Čirá |
| Výrobce | Flaschenland GmbH, Am Kirchenwald 1, 56235 Ransbach-Baumbach, [email protected] |
Přihlásit
1 hodnocení
28. června 2023 10:53
Buon prodotto
Prodotto come da descrizione. Qualità a prezzi bassi
| Hmotnost | 185 , 208 g |
|---|---|
| Materiál | Čiré sklo |
| Objem | 200 ml |
| Objem - plný po okraj | 230 ml |
| Potisknutelné | ano |
| Průměr - vnější | 63 mm |
| Tvar - základní plocha | Kulatý |
| Výška | 109 mm |
| Země výroby | EU |
| Barva | Čirá |
| Výrobce | Flaschenland GmbH, Am Kirchenwald 1, 56235 Ransbach-Baumbach, [email protected] |
Přihlásit
1 hodnocení
28. června 2023 10:53
Buon prodotto
Prodotto come da descrizione. Qualità a prezzi bassi

200 ml širokohrdlá sklenice – průhledná, elegantní a odolná
Produktová řada „Širokohrdlá sklenice DIN“ od Flaschenland se vyznačuje svými všestrannými a robustními skleněnými nádobami o objemu 200 ml se standardizovaným hrdlem DIN 55. Tyto nádoby spojují vysokou funkčnost s trvalou kvalitou a jsou ideální pro profesionální i soukromé použití. Širokohrdlé sklenice jsou vyrobeny z vysoce kvalitního, teplotně odolného skla, které je vhodné jak do mikrovlnné trouby, tak do pečicí trouby. Díky tomu jsou obzvláště odolné a univerzálně použitelné. Navíc jsou sklenice vhodné do myčky nádobí, což zajišťuje snadné čištění a hygienickou manipulaci. Díky širokému hrdlu umožňují pohodlné plnění i odebírání obsahu, což je činí zvláště vhodnými pro lékařské účely.
*Sleva se vztahuje k úspoře oproti jednotkové ceně.
Důležité: Pokud jsou víčka konfigurovatelná, je nutné je vybrat samostatně. Ujistěte se prosím, že jste je přidali do košíku.






















