Rastal 20 ml panáková sklenice 'Juniorstamper'
Číslo výrobku : 100003620
20 ml panáková sklenice 'Juniorstamper'
Úspěšně přidáno do poznámkového bloku
Vaše konfigurace

Množství Cena za kus Ušetříte*
1
80,43 Kč
12
77,75 Kč
3%
20
75,80 Kč
5%
60
74,09 Kč
7%
120
60,20 Kč
25%
200
58,25 Kč
27%
Nebylo vybráno nic
Masivní skleněná podlaha také dává 30ml juniorskému komoru stabilní stojan. V moderní formě je také vhodná pro profesionální použití. Možno mýt v myčce. Bez výplní linky.
| Hmotnost | 100 g |
|---|---|
| Materiál | Čiré sklo |
| Objem | 20 ml |
| Objem - plný po okraj | 35 ml |
| Potisknutelné | ano |
| Průměr - vnější | 45 mm |
| Tvar - základní plocha | Kulatý |
| Výška | 70 mm |
| Země výroby | EU |
| Barva | Čirá |
| Výrobce | Rastal GmbH&Co.KG, Rastal-Str. 1, 56203 Höhr-Grenzhausen, [email protected] |
Přihlásit
Žádné recenze nebyly nalezeny. Buďte první, kdo se podělí o své zkušenosti.
Masivní skleněná podlaha také dává 30ml juniorskému komoru stabilní stojan. V moderní formě je také vhodná pro profesionální použití. Možno mýt v myčce. Bez výplní linky.
| Hmotnost | 100 g |
|---|---|
| Materiál | Čiré sklo |
| Objem | 20 ml |
| Objem - plný po okraj | 35 ml |
| Potisknutelné | ano |
| Průměr - vnější | 45 mm |
| Tvar - základní plocha | Kulatý |
| Výška | 70 mm |
| Země výroby | EU |
| Barva | Čirá |
| Výrobce | Rastal GmbH&Co.KG, Rastal-Str. 1, 56203 Höhr-Grenzhausen, [email protected] |
Přihlásit
Žádné recenze nebyly nalezeny. Buďte první, kdo se podělí o své zkušenosti.
*Sleva se vztahuje k úspoře oproti jednotkové ceně.
Důležité: Pokud jsou víčka konfigurovatelná, je nutné je vybrat samostatně. Ujistěte se prosím, že jste je přidali do košíku.








