Lahve a sklenice 165 ml vysoká sklenice s rovnými stěnami, hrdlo: Twist-Off (TO 66)
Číslo výrobku : 100011560
(1)
165 ml vysoká sklenice s rovnými stěnami, hrdlo: Twist-Off (TO 66)
Úspěšně přidáno do poznámkového bloku
Vaše konfigurace

Množství Cena za kus Ušetříte*
1
15,10 Kč
72
14,37 Kč
4%
120
14,13 Kč
6%
264
13,88 Kč
8%
504
10,96 Kč
27%
1.008
10,72 Kč
29%
3.888
10,47 Kč
30%
7.748
9,01 Kč
40%
Nebylo vybráno nic
Jednotková cena: 15,10 Kč 15,10 Kč
Vaše úspory*: %
Okamžitě k dispozici. Připraveno k odeslání za: 1–2 dny
Sklenice o objemu 165 ml má praktický válcovitý tvar, který umožňuje snadné vyjmutí obsahu v několika málo krocích. Výrobek je vhodný pro vaření a pasterizaci a lze jej uzavřít šroubovacím víčkem (TO 66). Sklenice je vhodná do myčky nádobí, odolná vůči chladu a teplu a je vhodná do mikrovlnné trouby a trouby.
| Hmotnost | 120 , 132 g |
|---|---|
| Materiál | Čiré sklo |
| Objem | 165 ml |
| Objem - plný po okraj | 165 ml |
| Potisknutelné | ano |
| Průměr - vnější | 61,6 mm |
| Tvar - základní plocha | Kulatý |
| Výška | 72,7 mm |
| Země výroby | Německo |
| Barva | Čirá |
| Výrobce | Flaschenland GmbH, Am Kirchenwald 1, 56235 Ransbach-Baumbach, [email protected] |
Přihlásit
1 hodnocení
3. března 2026 13:58
Izvrstan članak!
Sve je kako je opisano i savršeno za moj projekt!
Sklenice o objemu 165 ml má praktický válcovitý tvar, který umožňuje snadné vyjmutí obsahu v několika málo krocích. Výrobek je vhodný pro vaření a pasterizaci a lze jej uzavřít šroubovacím víčkem (TO 66). Sklenice je vhodná do myčky nádobí, odolná vůči chladu a teplu a je vhodná do mikrovlnné trouby a trouby.
| Hmotnost | 120 , 132 g |
|---|---|
| Materiál | Čiré sklo |
| Objem | 165 ml |
| Objem - plný po okraj | 165 ml |
| Potisknutelné | ano |
| Průměr - vnější | 61,6 mm |
| Tvar - základní plocha | Kulatý |
| Výška | 72,7 mm |
| Země výroby | Německo |
| Barva | Čirá |
| Výrobce | Flaschenland GmbH, Am Kirchenwald 1, 56235 Ransbach-Baumbach, [email protected] |
Přihlásit
1 hodnocení
3. března 2026 13:58
Izvrstan članak!
Sve je kako je opisano i savršeno za moj projekt!
*Sleva se vztahuje k úspoře oproti jednotkové ceně.
Důležité: Pokud jsou víčka konfigurovatelná, je nutné je vybrat samostatně. Ujistěte se prosím, že jste je přidali do košíku.






















