Lahve a sklenice 150 ml plastová dóza 'Securilock', PP, bílá, hrdlo: šroubovací uzávěr
Číslo výrobku : 100023690
150 ml plastová dóza 'Securilock', PP, bílá, hrdlo: šroubovací uzávěr
Úspěšně přidáno do poznámkového bloku
Vaše konfigurace

Množství Cena za kus Ušetříte*
1
22,67 Kč
28
21,93 Kč
3%
56
21,20 Kč
6%
112
20,47 Kč
9%
224
17,06 Kč
24%
504
16,57 Kč
26%
1.008
16,09 Kč
29%
2.000
13,65 Kč
39%
Nebylo vybráno nic
Jednotková cena: 22,67 Kč 22,67 Kč
Vaše úspory*: %
Okamžitě k dispozici. Připraveno k odeslání za: 1–2 dny
Těsnicí pásky 150ml šroubového uzávěru „Safety First“ slouží jako původní ukazatel, který zajišťuje zákazníka, že se k němu skutečně dostalo zboží.
| Hmotnost | 17 g |
|---|---|
| Materiál | PP |
| Objem | 150 ml |
| Objem - plný po okraj | 160 ml |
| Potisknutelné | ne |
| Průměr - vnější | 56 mm |
| Tvar - základní plocha | Kulatý |
| Výška | 73 mm |
| Země výroby | EU |
| Barva | Bílá |
| Výrobce | Flaschenland GmbH, Am Kirchenwald 1, 56235 Ransbach-Baumbach, [email protected] |
Přihlásit
Žádné recenze nebyly nalezeny. Buďte první, kdo se podělí o své zkušenosti.
Těsnicí pásky 150ml šroubového uzávěru „Safety First“ slouží jako původní ukazatel, který zajišťuje zákazníka, že se k němu skutečně dostalo zboží.
| Hmotnost | 17 g |
|---|---|
| Materiál | PP |
| Objem | 150 ml |
| Objem - plný po okraj | 160 ml |
| Potisknutelné | ne |
| Průměr - vnější | 56 mm |
| Tvar - základní plocha | Kulatý |
| Výška | 73 mm |
| Země výroby | EU |
| Barva | Bílá |
| Výrobce | Flaschenland GmbH, Am Kirchenwald 1, 56235 Ransbach-Baumbach, [email protected] |
Přihlásit
Žádné recenze nebyly nalezeny. Buďte první, kdo se podělí o své zkušenosti.
*Sleva se vztahuje k úspoře oproti jednotkové ceně.
Důležité: Pokud jsou víčka konfigurovatelná, je nutné je vybrat samostatně. Ujistěte se prosím, že jste je přidali do košíku.






















